

Ми назвали так цю статтю, оскільки в ній буде описано особливості обслуговування кондиціонерів Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, Hitachi, Toshiba тощо.
Зупинимося на перших двох торгових марках — Mitsubishi та Daikin. Вони вважаються по праву найдорожчими та інноваційними торговими марками у світі кондиціонування. Саме вони задають моду і стандарти у світі кондиціонування. Обслуговування кондиціонерів даних торгових марок вимагає від майстрів високої кваліфікації, адже кожна помилка тут коштує чималих грошей особливо, якщо ми говоримо про обслуговування промислових кондиціонерів.
Основна відмінність даних моделей полягає в надійності. Надійність досягається двома відомими способами:
- Якість використовуваних матеріалів.
Якість матеріалів просто бездоганна починаючи від пластику, з якого виготовлений корпус, закінчуючи самим компресором кондиціонера. Деталі продумані та добре підігнані. У таких кондиціонерах як Дайкін і Міцубісі ви не почуєте скрипів, зайвих шумів, запаху дешевого пластику, вібрації зовнішнього блоку тощо. Японські виробники позбавили нас від цих неприємностей. Дані торгові марки іноді жартома називають вічні кондиціонери. Ми розуміємо що вічного нічого немає, але саме ці кондиціонери є довгожителями. Якщо регулярно проводити технічне обслуговування кондиціонерів, то вони з легкістю «проживають» по двадцять років.
2. Системи захисту.
Під системами захисту ми маємо на увазі захист від перепадів напруги, від перегріву і переохолодження, захист за рівнем фреону та інше. Коли проводиться діагностика і чистка кондиціонерів майстри найчастіше намагаються обійти ці системи захисту. Тим самим з’являється велика ймовірність виходу з ладу дорогого устаткування.
Найпростіший приклад заправка по тиску — в багатьох японських кондиціонерах електронне регулювання тиску фреону в системі. Коли проходить чистка кондиціонера, горе майстер думає “щось замало тиск, нумо я заправлю”. Він і не підозрює, що кондиціонер сам встановив такий тиск. І тут він починає заправку кондиціонера, а кондиціонер розуміє, що фреону більше ніж потрібно, але він проводить автоматичне регулювання тиску і тиск не підвищується. У свою чергу упертюх НЕ здається і продовжує заливати фреон в кондиціонер поки не отримує гідроудар компресора. Далі дорогий ремонт… На жаль захист “від дурня” не завжди спрацьовує, а в результаті отримуємо такі дуже неприємні моменти.
Підсумувавши, хочеться сказати, що обслуговування кондиціонерів Дайкін, Міцубісі, Панасонік, Тошиба, Фуджіцу, Хітачі і інших японських торгових марок повинні проводити виключно люди з хорошою робочою кваліфікацією. У компанії «Чисте повітря» працюють такі професіонали які готові прийти до вас на допомогу в будь-який момент. Телефонуйте і замовляйте ТО кондиціонерів, і ви переконаєтеся, що після нас кондиціонер буде працювати як новий.
Детальніше