Чистка кондиціонера Київ за доступною ціною | Сервіс кондиціонерів: чистка, профілактика, обслуговування, діагностика кондиціонерів, спліт систем

Чистка кондиціонера Київ

обслуговування кондиціонерів київ

Вкрай необхідно регулярно та вчасно проводити чистку кондиціонера: від цього залежить самопочуття людей у приміщенні та стабільність роботи приладу.

Ваш кондиціонер потребує очищення, якщо Ви зіткнулися з однією із проблем:

 • Прилад не виконує свою основну функцію: не гріє та не охолоджує.
 • Під час роботи в приміщенні з’являється неприємний запах.
 • Починаються проблеми зі здоров’ям: забруднене середовище провокує кон’юнктивіт, алергічні реакції, затруджене дихання та захворювання верхніх дихальних шляхів.
 • Внутрішній блок «підтікає», а зовнішній навпаки – обмерзає.

Зрозуміло, своєчасний перманентний догляд більш кращий, адже ціна за чистку кондиціонера в багато разів дешевша, ніж вартість нового пристрою.

Замовити чистку

Профілактика кондиціонерів в Києві - обов'язкова процедура! Проводити її потрібно як мінімум один раз на рік.

Елементи, які потребують чистку

парогенератор для кондиционера

Обробка паром

Продування кондиционера паром під високим тиском. Пар має температуру 160 ° C та тиск 3 Бар. Видуває весь пил, бруд. Температурою знищує всі шкідливі мікроорганізми.

антибактериальное средство для кондиционера

Антибактеріальна хімія

Ефективний засіб для видалення вірусів та грибків. Єдиний засіб, який безпечний для Вашого здоров'я та офіційно сертифікований в Україні.

мойка керхер для кондиционера

Мийка

Промивання теплообмінником сот зовнішнього блоку від пуху, пилу та бруду. Це дуже важливий процес, який впливає на правильну роботу кондиціонера.

Будь-яка техніка вимагає догляду, особливо та, яка спрямована на регуляцію температури та якості повітря.

Важливо розуміти, що принцип роботи цих пристроїв полягає в пропусканні повітря через потужні фільтри. Зрозуміло, забруднення, бактерії та мікроорганізми залишаються всередині і якщо вчасно не провести профілактику, замість того, щоб очищати повітряний простір приміщення, прилад почне його забруднювати.

 

Обслуговуванням кондиціонерів в Києві займається сервіс кліматичних систем «Чисте повітря». Безумовно, фільтри багатьох пристроїв можна очистити самостійно, але повноцінний, глибокий догляд можливий тільки з використанням спеціального обладнання, і провести його можливо виключно з допомогою професіоналів.

Відео про те, як правильно чистити кондиціонер

До стандартного сервісного обслуговування входять:

 

 • Чистка фільтрів внутрішнього блоку;
 • Чистка турбіни внутрішнього блоку;
 • Дезінфекція та чистка випарника внутрішнього блоку парогенератором;
 • Чистка випарника зовнішнього блоку;
 • Перевірка робочого тиску в системі кондиціонера.
 • Дозаправка * кондиціонера холодоагентом.

 

450грн

Вартість

Ми дуже цінуємо наших оптових клієнтів і створюємо для них найвигідніші умови для співпраці з нашою компанією.
КількістьЦіна
від 3 до 5 шт.410 грн/шт
від 5 до 10 шт390 грн/шт
більше 10 шт350 грн/шт

 

*дозаправка фреоном R 22 - 100 грам/ 100 грн.
R 410 - 100 грам/ 90 грн.
Замовити чистку

Чистка та сервіс кондиціонерів Київ

Профілактика кондиціонерів в Києві або будь-якому іншому великому місті з підвищеним рівнем забруднення повітря повинна проводитися мінімум раз на рік, а краще два: навесні, перед настанням тепла і восени, коли очікують холоду. Але найкраще отримати професійну консультацію, з оцінкою умов та інтенсивності роботи пристрою і складанням індивідуального графіка.

Порядок проведення стандартної процедури складається з декількох етапів:

 • очищення фільтрів, які знаходяться в зовнішньому блоці пристрою. Тут слід пам’ятати, що клієнт повинен забезпечити вільний доступ майстру не тільки до внутрішнього блоку, що знаходиться в приміщенні, але і до зовнішнього, а також до ділянок з’єднань. Краще подбати про це заздалегідь;
 • діагностика та очищення турбіни, що знаходиться у внутрішньому блоці;
 • очищення випарників за допомогою парового генератора та дезінфекція спеціальним хімічним складом – об’єднання цих двох методів гарантовано ліквідує всі можливі забруднення, мікроорганізми та паразитів, в тому числі легеневих глистів, різні види цвілі, грибків і бактерій;
 • моніторинг робочого тиску;
 • перевірка рівня та, при необхідності – дозаправка холодоагенту.

Своєчасно проведена діагностика не тільки попередить несправність дорогої системи, а й попередить можливі проблеми зі здоров’ям, збереже повітря свіжим, а перебування в приміщенні – комфортним. Чистку кондиціонерів в Києві можна замовити у нас на сайті. Вона буде проведена в найкоротші терміни, за найлояльнішими цінами та з використанням професійних сучасних методів.

Де ми працюємо