Заправка кондиціонера фреоном R22, R410 - 150 грн.| Київ та область
заправка фреоном

Заправка кондиціонера в Києві

У разі, якщо профілактика кондиціонера проводиться регулярно, а умови експлуатації не виходять за рамки обумовлених для даної моделі, однак, пристрій працює некоректно, можливо, причина несправності в недостатній кількості фреону. Заправка кондиціонерів у Києві, за цінами, найадекватнішими на ринку подібних послуг, робиться нашими професіоналами швидко, якісно та з використанням найкращих матеріалів. Після замовлення, ваш прилад буде заправлений протягом години. З актуальним прайсом завжди можна ознайомитися нижче.

Замовити заправку

Заправимо - Швидко, Якісно, Недорого!

Використовуємо один з двох видів фреонів

тип фреону

R22

150 грн/100 грам.

тип фреону для кондиціонера

R410

150 грн/100 грам.

Коли потрібно заправляти кондиціонер

причины заправить кондиционер

 

Фреон (або, інакше, холодоагент) – це технічна назва групи вуглеводнів, які містять фтор і виступають у якості холодоагентів, в тому числі і для спліт-систем. Зовні являють собою газ або рідину, що не мають запаху та кольору, повністю пожежобезпечні. Функціонально, виконують перенесення тепла із внутрішнього блоку кондиціонера в зовнішній. Потрібна марка та необхідна вага фреону зазвичай вказуються безпосередньо на корпусі пристрою.

Є кілька ознак того, що потрібна заправка кондиціонерів:

  • повітря в приміщенні охолоджується погано або зовсім не охолоджується;
  • крани та з’єднання зовнішнього блоку приладу покриваються льодом або з них капає вода;
  • на гайках пристрою зовні наростає іній.

 

Заправка кондиціонера. Ціна, підвиди, особливості

Діагностувавши витік, фахівець може запропонувати два варіанти подальших дій: провести повну або часткову заправку. Рішення про дозаправлення приймається в разі, якщо витік був невеликим та частина фреону залишилась на місці. Зазвичай, незначні витоки відбуваються в місцях вальцювальних з’єднань або в районі вентилів. Можлива причина – неякісний або самостійно проведений монтаж.

Дії сервісного спеціаліста в такому випадку полягають в наступному:

  • замір робочого тиску приладу;
  • заправка кондиціонера;
  • обтягування всіх доступних з’єднань, щоб уникнути подальшого витікання холодоагенту.

Повна заправка кондиціонера в Києві обійдеться дорожче та займе більше часу. Для початку майстру необхідно буде випустити все повітря з вакуумної системи та перевірити всі з’єднання, залишивши всередині вакуум не менш ніж на 10 – 15 хвилин. І тільки після цього проводити заправні дії, орієнтуючись на вагу пристрою, його виробника і марку фреону, зазначену в характеристиках або на зовнішньому блоці.

Переважно використовуються два види фреону: R410 і R22.
Ціна за 100 грам становить:

       R410 – 150 грн.

       R22 – 150 грн.;

Повна заливка фреоном зазвичай коливається близько 600 грам. Відповідно, слід орієнтуватися на ціну від 540 до 600 грн.

Замовити заправку кондиціонера

Кондиціонер – практичний та неймовірно зручний пристрій, який полегшує стан людей в квартирах, офісах, торгових та промислових приміщеннях в будь-який час року. Для його повноцінного функціонування необхідно регулярно проводити профілактику та дотримуватися правил експлуатації. Звертаючись до нас, ви отримуєте швидке реагування, об’ємну консультацію кращих професіоналів, збільшуєте термін роботи свого кондиціонера та економію на регулярному сервісі за одними з найбільш лояльних цін в Києві.

 

Де ми працюємо

Бориспіль

Боярка

Бровари

Буча

Васильків

Вишневе

Вишгород

Ірпінь

Київ

Обухів

Українка