Заправка кондиціонера - R22-90 грн / R410-100грн. Київ та область

Заправка кондиціонера в Києві

заправка фреоном

У випадку, коли профілактика кондиціонера проводиться регулярно, а умови експлуатації не виходять за рамки обумовлених для даної моделі, але, тим не менш, пристрій працює неадекватно, можливо, причина несправності криється в недостатній кількості фреону. Заправка кондиціонерів в Києві, за цінами, найадекватнішими на ринку подібних послуг, робиться нашими професіоналами швидко, якісно, ​​тільки найкращими матеріалами. Після замовлення, ваш прилад буде заправлений протягом години. З актуальним прайсом завжди можна ознайомитися нижче.

Замовити заправку

Заправимо - Швидко, Якісно, Недорого!

Використовуємо один з двох видів фреонів.

тип фреону

R22

150 грн/100 грам

тип фреону для кондиціонера

R410

150 грн/100 грам

причины заправить фреон

причины заправить кондиционер

 

Фреон (або, інакше, холодоагент) – це технічна назва групи вуглеводнів, які містять фтор і виступають у якості холодоагентів, в тому числі і для спліт-систем. Зовні є газ або рідина, що не мають запаху та кольору, повністю пожежобезпечних. Функціонально, виконують перенесення тепла з внутрішнього блоку кондиціонера в зовнішній. Потрібна марка та необхідна вага фреону зазвичай вказуються безпосередньо на корпусі пристрою.

Є кілька ознак того, що потрібна заправка кондиціонерів:

  • повітря в приміщенні охолоджується погано або зовсім не охолоджується;
  • крани та з’єднання зовнішнього блоку приладу покриваються льодом або з них капає вода;
  • на гайках пристрою зовні наростає іній.

 

Заправка кондиціонера ціна, підвиди, нюанси

Оцінивши прилад, фахівець може запропонувати два варіанти подій: провести повну або часткову заправку. Рішення про дозаправлення приймається в разі, якщо витік був невеликим та частина матеріалу залишилась на місці. Зазвичай, незначні витоки відбуваються в місцях вальцювальних з’єднань або в районі вентилів. Можлива причина – неякісний або самостійно проведений монтаж.

Дії сервісного спеціаліста в такому випадку полягають в наступному:

  • замір робочого тиску приладу;
  • заправка кондиціонера;
  • обтягування всіх доступних з’єднань, щоб уникнути подальшого витікання холодоагенту.

У разі якщо втрати фреону незначні, дозаправка може бути безкоштовною: вона входить в загальну вартість робіт по чистці та профілактиці пристрою.

Повна заправка кондиціонера в Києві обійдеться дорожче та займе більше часу. Для початку майстру необхідно буде випустити все повітря з вакуумної системи та перевірити всі з’єднання, залишивши всередині вакуум не менш ніж на 10 – 15 хвилин. І тільки після цього проводити заправні дії, орієнтуючись на вагу пристрою, його виробника і марку фреону, зазначену в характеристиках або на зовнішньому блоці.

Переважно використовуються два види фреону: R410 і R22.
Ціна за 100 грам становить:

       R410 – 150 грн.

       R22 – 150 грн;

Повна заливка фреоном зазвичай коливається в районі 600 грам. Відповідно, слід орієнтуватися на ціну від 540 до 600 грн.

Замовити заправку кондиціонера

Кондиціонер – практичний та неймовірно зручний пристрій, який полегшує стан людей в квартирах, офісах, торгових та промислових приміщеннях в будь-який час року. Для його повноцінного функціонування необхідно регулярно проводити профілактику та дотримуватися правил експлуатації. Звертаючись до нас, ви отримуєте швидке реагування, об’ємну консультацію кращих професіоналів, збільшуєте термін роботи свого кондиціонера та економію на регулярному сервісі за одними з найбільш лояльних цін в Києві.

 

Де ми працюємо

Бориспіль

Боярка

Бровари

Буча

Васильків

Вишневе

Вишгород

Ірпінь

Київ

Обухів

Українка