Ремонт кондиціонерів в Києві ➤ Діагностика від 300 грн. Телефонуйте!
ремонт кондиционера

Ремонт кондиціонерів: Київ

Професійний ремонт кондиціонерів потрібен:

 • при зниженні потужності спліт-системи, коли установка недостатньо охолоджує приміщення;
 • коли з’являється сторонній шум в працюючому приладі;
 • при перегріванні компресора;
 • при появі неприємного запаху;
 • коли із внутрішнього блоку кондиціонера капає або тече вода;
 • при обмерзанні зовнішнього блоку;
 • коли при включенні установки на пульті з’являються піктограми, які сигналізують про несправності.

 

Отримати консультацію

Якщо кондиціонер не вмикається, самостійно ви можете перевірити та замінити батарейки в пульті. Решту несправностей довірте професіоналам. Навіть перегорілі запобіжники краще нехай замінить майстер.

Всі кліматичні пристрої, що працюють на охолодження, вентиляцію та нагрівання повітря, є складним технологічним обладнанням, яке вимагає професійного монтажу та обслуговування. Кондиціонер не можна просто включити в розетку. Його монтаж та підключення складається з декількох етапів: прокладання фреонової траси, вивід електрокабелю, установку внутрішнього та зовнішнього блоків, облаштування дренажу та ін. При виникненні в системі несправності, ремонт кондиціонерів слід довіряти сертифікованим майстрам.

Замовлення ремонту кондиціонера з гарантією в Києві

Сервісна компанія «Чисте повітря» здійснює два типи ремонту кондиціонерів. Швидкий ремонт – послуги виконуються протягом декількох годин. Це може бути налагодження дренажної системи, заміна вальцювальних з’єднань, заміна запобіжників, конденсаторів сервісних клапанів, усунення течі з кондиціонера та ін.

Довгостроковий ремонт – така послуга виконується 3-5 днів. В цьому випадку спліт-систему демонтують та перевозять в сервісний центр. Серйозні поломки спліт-систем вимагають спеціальних інструментів та обладнання для їх усунення.

Наші ціни.

Діагностика кондиціонера 450 грн.
Ремонт дренажної системи кондиціонера від 400 грн.
Заміна термоізоляції 150 грн/м.п.
Заміна конденсатора кондиціонера 500 грн.
Доставка обладнання в сервіс-центр та назад від 250 грн.
Ремонт плати управління від 1400 грн.
Заміна чотириходового клапана від 1800 грн.
Перевальцування з`єднань 200 грн/шт.
Пайка труби 400 грн/шт.
Заміна компресора 2600 грн.
Замовити ремонт кондиціонера

Ремонт кліматичного обладнання

Системи кондиціонування повітря останнього покоління розраховані на тривалий термін служби, однак від неприємностей ніхто не застрахований. Несправності кліматичної техніки виникають при порушеннях правил експлуатації пристрою, збоїв та стрибків напруги в мережі, наявності заводського браку та при неправильному монтажі. Ще однією причиною несправності є відсутність обслуговування.

Найчастіша проблема – кондиціонер видає низький рівень роботи на охолодження або обігрів. Причиною зниження продуктивності може бути банальне засмічення повітряних фільтрів. Ситуація вирішується чищенням внутрішнього блоку. Крім цього, на продуктивність кліматичних установок впливає рівень холодоагенту. При витоку фреону кондиціонер може видавати булькаючі звуки. Ця проблема вирішується дозаправкою спліт-системи. Щоб не виникла нестача холодоагенту, потрібно контролювати його рівень. Під час сервісного обслуговування майстри обов’язково перевіряють рівень фреону та виконують заправку.

Сторонній шум з’являється при неправильному монтажі кондиціонера. Також його може створювати вібруючий компресор або пошкоджений вентилятор. Все це може діагностувати та усунути тільки досвідчений фахівець. Найскладнішою несправністю вважається вихід з ладу компресора. Це відразу означає витратний ремонт, тому що компресор – найскладніша та найважливіша деталь. Він стискає холодоагент, який проходить по холодильному контуру, без нього обладнання працювати не буде.

 

Проблеми внутрішнього та зовнішнього блоків

Якісного ремонту кондиціонерів може потребувати зовнішній та внутрішній блоки. Якщо несправний компресор – розбирають зовнішній блок. Виникнення неприємного запаху вимагають чищення та дезінфекції випарника та повітряних фільтрів, які знаходяться у внутрішньому блоці. Майстри компанії «Чисте повітря» (м.Київ) пропонують чистку діючих і установку додаткових повітряних фільтрів.

 

Досить часто в сервісні центри звертаються з проблемою конденсату. Що робити, якщо з кондиціонера капає вода? Перш за все потрібно з’ясувати причину. Це може бути:

 • неякісна дренажна система;
 • витік холодоагенту:
 • неправильно змонтоване з’єднання блоків спліт-системи;
 • забруднення фільтрів та радіатора;
 • засмічення дренажної системи;
 • обмерзання трубки для відведення конденсату.

Встановивши причину, майстер зробить чистку, заміну деталей, які вийшли із ладу та дозаправку.

Ще одне ускладнення, яке може вимагати ремонту – обмерзання блоків. Внутрішній блок може покриватися льодом через брак фреону в системі. Також причиною такого явища може бути недостатня потужність повітряного потоку, викликана забрудненням фільтрів та вентилятора. Якщо кондиціонер працює на обігрів при невеликому мінусі та високій вологості, відбувається обмерзання зовнішнього блоку.

Де ми працюємо

Бориспіль

Боярка

Бровари

Буча

Васильків

Вишневе

Вишгород

Ірпінь

Київ

Обухів

Українка