Ремонт кондиціонерів в Києві від професіоналів ➤ Чисте Повітря ➤ Вигідні ціні, високоякісний фреон ✔Гарантія ✔Сервіс

Ремонт кондиціонерів: Київ

ремонт кондиционера

Професійний ремонт кондиціонерів потрібен:

 • при зниженні потужності спліт-системи, коли установка недостатньо охолоджує приміщення;
 • коли з’являється сторонній шум в працюючому приладі;
 • при перегріванні компресора;
 • при появі неприємного запаху;
 • коли з внутрішнього блоку починає капати вода;
 • при обмерзанні зовнішнього блоку;
 • коли при включенні установки на пульті з’являються піктограми, які сигналізують про несправності.

 

Отримати консультацію

Якщо кондиціонер не вмикається, самостійно ви можете перевірити та замінити батарейки в пульті. Решту поломки довірте професіоналам. Навіть перегорілі запобіжники краще нехай замінить майстер.

Всі кліматичні пристрої, що працюють на охолодження, вентиляцію та нагрівання повітря, є складним технологічним обладнанням, яке вимагає професійного монтажу та обслуговування. Кондиціонер не можна просто включити в розетку. Його монтаж та підключення складається з декількох етапів: прокладання фреонової траси, висновок електрокабелю, установку внутрішнього та зовнішнього блоків, облаштування дренажу та ін. При виникненні в системі несправності, ремонт кондиціонерів слід довіряти сертифікованим майстрам.

Замовлення ремонту кондиціонера з гарантією в Києві

Сервісна компанія «Чисте повітря» здійснює два типи ремонту кондиціонерів. Швидкий ремонт – послуги виконуються протягом декількох годин. Це може бути налагодження дренажної системи, заміна вальцювальних з’єднань, заміна запобіжників, конденсаторів сервісних клапанів, усунення течі з кондиціонера та ін.

Довгостроковий ремонт – така послуга виконується 3-5 днів. В цьому випадку спліт-систему демонтують та перевозять в сервісний центр. Серйозні поломки спліт-систем вимагають спеціальних інструментів та обладнання для їх усунення.

Наші ціни.

Діагностика кондиціонера300 грн
Сервісне обслуговування канального кондиціонера500 грн
Ремонт контура проходження хладагента (усунення витоку)від 250 грн
Усунення залома траси150 грн
Пайка мідної труби (до ¾) за одну точку150 грн
Вакуумуваннявід 50 грн
Заміна дренажного насоса250 грн
Заміна дренажа170 грн
Ремонт дренажної системивід 400 грн
Розбирання та збирання внутрішнього блокувід 200 грн
Розбирання та збирання зовнішнього блокувід 200 грн
Ремонт елементів управління (плата)від 500 грн
Заміна елементів управління (плата)від 250 грн
Заміна ел. двигуна, крильчаткивентилятора зовнішнього блоку350 грн
Заміна ел. двигуна, крильчаткивентилятора внутрішнього блоку450 грн
Ремонт електричної частини зовнішнього блокувід 800 грн
Заміна 4-х ходового клапана зовнішнього блокувід 1300 грн
Заміна теплоізоляції150 грн/м.п
Заміна компресора до 7 кВт2000 грн
Заміна компресора від 7 до 14кВт4000 грн
Заміна конденсатора кондиціонера500 грн
Дрібний ремонт на місцівід 150 грн
Подетальна разбірка внутрішнього блоку для чистки300 грн
Монтаж/демонтаж склопакета100 грн
Доставка обладнання в сервіс-центр та назадвід 250 грн

 

Замовити ремонт кондиціонера

Ремонт кліматичного обладнання

Системи кондиціонування повітря останнього покоління розраховані на тривалий термін служби, однак від неприємностей ніхто не застрахований. Несправності кліматичної техніки виникають при порушеннях правил експлуатації пристрою, збоїв та стрибків напруги в мережі, заводський брак та при неправильному монтажі. Ще однією причиною несправності є відсутність обслуговування.

Найчастіша проблема – кондиціонер видає низький рівень роботи на охолодження або обігрів. Причиною зниження продуктивності може бути банальне засмічення повітряних фільтрів. Ситуація вирішується чищенням внутрішнього блоку. Крім цього, на продуктивність кліматичних установок впливає рівень холодоагенту. При витоку фреону кондиціонер може видавати булькаючі звуки. Ця проблема вирішується дозаправкою спліт-системи. Щоб не виникла нестача холодоагенту, потрібно контролювати його рівень. Під час сервісного обслуговування майстра обов’язково перевіряють рівень фреону та виконують заправку.

Сторонній шум з’являється при неправильному монтажі кондиціонера. Також його може видавати вібруючий компресор або пошкоджений вентилятор. Все це може діагностувати та усунути тільки досвідчений фахівець. Найскладнішою несправністю вважається вихід з ладу компресора. Це відразу означає витратний ремонт, тому що компресор – найскладніша та найважливіша деталь. Він стискає холодоагент, який проходить по холодильному контуру, без нього обладнання працювати не буде.

 

Проблеми внутрішнього та зовнішнього блоків

Якісного ремонту кондиціонерів може потребувати зовнішній та внутрішній блоки. Якщо несправний компресор – розбирають зовнішній блок. Виникнення неприємного запаху вимагають чищення та дезінфекції випарника та повітряних фільтрів, які знаходяться у внутрішньому блоці. Майстри компанії «Чисте повітря» (м.Київ) пропонують чистку діючих і установку додаткових повітряних фільтрів.

 

Досить часто в сервісні центри звертаються з проблемою конденсату. Що робити, якщо з кондиціонера капає вода? Перш за все потрібно з’ясувати причину. Це може бути:

 • неякісна дренажна система;
 • витік холодоагенту:
 • неправильно змонтоване з’єднання блоків спліт-системи;
 • забруднення фільтрів та радіатора;
 • засмічення дренажної системи;
 • обмерзання трубки для відведення конденсату.

Встановивши причину, майстер зробить чистку, заміну деталей, які вийшли із ладу та дозаправку.

Ще одне ускладнення, яке може вимагати ремонту – обмерзання блоків. Внутрішній блок може покриватися льодом через брак фреону в системі. Також причиною такого явища може бути недостатня потужність повітряного потоку, викликана забрудненням фільтрів та вентилятора. Якщо кондиціонер працює на обігрів при невеликому мінусі та високої вологості, відбувається обмерзання зовнішнього блоку.

Де ми працюємо