Зимові комплекти для кондиціонерів установка в Києві від професіоналів ➤ Чисте Повітря ➤ Вигідні ціни, високоякісний фреон ✔Гарантія ✔Сервіс

Зимовий комплект для кондиціонера

зимний комплект для кондиционера

Ще якихось 10-15 років тому багато користувачів кліматичної техніки вважали, що кондиціонери потрібні тільки для охолодження приміщень. Коли продавці розповідали покупцям про можливість обігрівати квартиру або будинок кондиціонером в міжсезоння, люди щиро дивувалися та раділи такій функції. На сьогодні провідні виробники випускають кліматичні установки, що працюють навіть при – 25 ° С. Це дещо дорожчі моделі інверторного типу, вони відносяться до преміум-класу. Їх випускають Hitachi, Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba та інші великі компанії зі світовим ім’ям. Вони і не можуть бути занадто популярними, тому що відрізняються високою ціною.

 

Лідерами ринку кліматичного обладнання вже довгий час залишаються спліт-системи середнього та бюджетного класу. Для таких моделей діапазон температури повітря при ввімкненні режиму обігріву становить від +5 до +15 ° C. У мороз такі спліти не працюють, тому що холодоагент втрачає свої якості, в дренажній трубці замерзає вода та утворюється лід. Мінусові температури погано діють і на масло: воно стає дуже густим, застигає та перестає змащувати деталі, які труться. Щоб кліматичні установки працювали в мороз, потрібно придбати та встановити зимовий комплект для кондиціонера.

Замовити зимовий комплект

Замовлення зимового комплекту для спліт-систем в Києві

Спеціалізована сервісна компанія «Чисте повітря» пропонує професійну установку низькотемпературного комплекту для кондиціонерів, працюючих в плюсовому діапазоні. У нас можна замовити обладнання трьох категорій. Кожен тип відрізняється комплектацією та вартістю.

 

 

Катег. Назва Що входить до комплекту Ціна
Підігрів картера кондиціонера з механічним пускачем. Найпростіша категорія.
 • Підігрів картера компресора
 • Дріт
 • Виделка
 • Вимикач
630 грн (зимовий комплект + матеріали) 450 грн (установка)

Всього – 1080 грн.

Підігрів картера кондиціонера з термостатом. Термореле включає обігрів при температурі нижче нуля.
 • Підігрев  картера компресора
 • Термостат (термореле)
 • Дріт
 • Виделка
865 грн (зимовий комплект + матеріали) 500 грн (установка)

Всього – 1365 грн.

3 Підігрів картера кондиціонера з термостатом і регулюванням обертів вентилятора.

Професійна комплектація, забезпечує роботу на охолодження при мінусових температурах. Використовують для кондиціонерів в серверних, лабораторіях, медичних закладах.

Підігрів картера компресора

Термостат (термореле)

Система регулювання обертів вентилятора

 • Дріт

Виделка 

Підігрів дренажу.

2884 грн (зимовий комплект + матеріали) + 850 грн (установка)
Всього – 3734 грн.

Склад низькотемпературного комплекту

 

Перед придбанням кондиціонера важливо чітко розуміти, коли установка буде працювати: влітку та тільки на охолодження, в спекотні дні на охолодження і в міжсезоння на обігрів, цілий рік в різних режимах, взимку на охолодження (останній варіант застосовується не для житлових приміщень). Від цього залежать технічні характеристики моделі та її ціна. Якщо виробники не передбачили роботи обладнання при -7 або – 15 ° C, а користувач планує використовувати обладнання взимку, вихід один – придбати зимовий комплект для кондиціонера та доукомплектувати кліматичну техніку. До складу низькотемпературного комплекту входять:

 

 • сповільнювач швидкості обертання вентилятора – спеціальний датчик, який подає сигнал на контролер для уповільнення вентилятора зовнішнього блоку;
 • нагрівач картера компресора – потрібен для того, щоб масло було в рідкому стані, забезпечує швидкий старт спліт-системи;
 • підігрів дренажу – запобігає утворенню в дренажній трубці крижаної пробки із замерзлого конденсату.
*демонтаж-монтаж зовнішнього блоку з вакумацією системи від 1000 грн

Виконувати монтаж додаткового обладнання повинен кваліфікований фахівець. Помилки при самостійній установці можуть привести до виходу кліматичної техніки з ладу.

Замовити зимовий комплект

Де ми працюємо

Бориспіль

Боярка

Бровари

Буча

Васильків

Вишневе

Вишгород

Ірпінь

Київ

Обухів

Українка