Обслуговування кондиціонерів у Борисполі | Чисте Повітря
кондиціонери в Борисполі

Компанія «Чисте повітря» – це сервісна компанія, яка проводить професійне обслуговування кондиціонерів, заправку кондиціонерів, ремонт кондиціонерів в Борисполі та Бориспільському районі.

Зупинимося на трьох основних питаннях.

  1. Як часто потрібно чистити кондиціонер?
  2. Коли потрібно заправляти кондиціонер?
  3. Ремонт кондиціонера ціна.

1. Як часто або з якою періодичністю потрібно обслуговувати кондиціонер?

Періодичність технічного обслуговування кондиціонерів залежить від багатьох факторів, але головний з них — це як часто його використовують і «стерильність» самого приміщення в якому він стоїть.

При стандартному обслуговуванні кондиціонера його потрібно чистити один, іноді два рази в сезон. Найчастіше або перед сезоном, або після. Але бувають і нестандартні випадки. Найбільше — це кондиціонери, які працюють в серверних, на складах, в цехах і виробництвах тощо. Вони повинні працювати в цілодобовому режимі весь сезон, а в деякому випадку — весь рік. В цьому випадку вкрай важливо проводити чистку кондиціонера не рідше одного разу на місяць. Найменший перепад тиску в системі кондиціонера або засміченість фільтрів, і кондиціонер в лічені дні виходить з ладу.

Наша порада — вчасно проводити дезінфекцію кондиціонерів і ваше обладнання буде служити довго.

  2.Коли потрібно заправляти кондиціонер?

Багато хто скаже, коли погано холодить, коли є явні ознаки витоку фреону. Я вам скажу — не завжди! Є ще кілька чинників, за якими можна визначити, що в системі мало фреону. Кондиціонер тече, з нього капає вода. Почав обмерзати кондиціонер. На зовнішніх гайках кондиціонера з’явився лід або сніг. Він почав голосно працювати, кондиціонер почав торохтіти, з’явилася сильна вібрація зовнішнього блоку. Так, це все ознаки, що потрібна дозаправка кондиціонера.

Заправка та обслуговування кондиціонерів — це той мінімум, який необхідний і це потрібно робити щорічно.

3. Скільки коштує ремонт кондиціонера.

В телефонній розмові визначити вкрай складно. Необхідна діагностика кондиціонера. В ході діагностики майстер з обслуговування кондиціонерів виявляє несправність і озвучує ціну ремонту. Ціна ремонту залежить від багатьох факторів. Що зламалося, ціна ремонтних робіт, модель кондиціонера.

Ми ремонтуємо всі торгові марки кондиціонерів в тому числі: Тошиба, Самсунг, Панасонік, Міцубісі, Лджі, Дайкін, Балу, Декер, Купер Хантер та інші.

Ми можемо зробити практично будь-якої складності ремонт кондиціонера, починаючи від заміни конденсатора — закінчуючи ремонтом компресора кондиціонера.

Компанія «Чисте повітря» ефективно працює не тільки по Києву, але і по Київській області. Один з міст супутників, який ми обслуговуємо — це Бориспіль.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте високу якість виконаних робіт в найкоротші терміни!

Замовити