Обслуговування кондиціонерів у Борисполі | Чисте Повітря
кондиціонери в Борисполі

Компанія «Чисте повітря» – це сервісна компанія, яка проводить професійне обслуговування кондиціонерів, заправку кондиціонерів та ремонт кондиціонерів в Борисполі та Бориспільському районі.

Зупинимося на трьох основних питаннях.

  1. Як часто потрібно чистити кондиціонер?
  2. Коли потрібно заправляти кондиціонер?
  3. Ремонт кондиціонера, ціна.

1. Як часто або з якою періодичністю потрібно обслуговувати кондиціонер?

Періодичність технічного обслуговування кондиціонерів залежить від багатьох факторів, але головний з них — це як часто його використовують і «стерильність» самого приміщення в якому він встановлений.

При стандартному використанні кондиціонера, його потрібно чистити один, іноді два рази в сезон. Найчастіше або перед сезоном або після. Але бувають і нестандартні випадки. Найчастіше — це кондиціонери, які працюють в серверних, на складах, в цехах і виробництвах. Вони експлуатуються в цілодобовому режимі весь сезон, а в деяких випадках — весь рік. В такому разі вкрай важливо проводити чистку кондиціонера не рідше одного разу на місяць. Найменший перепад тиску в системі кондиціонера або засміченість фільтрів і кондиціонер в лічені дні виходить з ладу.

Наша порада — вчасно проводити дезінфекцію кондиціонерів і ваше обладнання буде служити довго.

2.Коли потрібно заправляти кондиціонер?

Багато хто скаже, коли погано холодить, коли є явні ознаки витоку фреону. Насправді, не завжди. Є ще кілька чинників, за якими можна визначити, що в системі мало фреону. Кондиціонер тече, з нього капає вода, почав обмерзати – на зовнішніх гайках кондиціонера з’явився лід або сніг. Він почав голосно працювати чи торохтіти, з’явилась сильна вібрація зовнішнього блоку. Це все ознаки, що потрібна дозаправка кондиціонера.

Заправка та обслуговування кондиціонерів — це той мінімум, який необхідний і це потрібно робити щорічно.

3. Скільки коштує ремонт кондиціонера.

В телефонній розмові поломку, а відповідно і суму визначити вкрай складно. Необхідна діагностика кондиціонера. В ході діагностики майстер з обслуговування виявляє несправність і озвучує ціну ремонту, яка залежить від багатьох факторів: що зламалося, ціна ремонтних робіт, модель кондиціонера.

Ми ремонтуємо всі торгові марки кондиціонерів в тому числі: Тошиба, Самсунг, Панасонік, Міцубісі, Лджі, Дайкін, Балу, Декер, Купер Хантер та інші.

Ми можемо виконати ремонт будь-якої складності, починаючи від заміни конденсатора — закінчуючи ремонтом компресора кондиціонера.

Компанія «Чисте повітря» ефективно працює не тільки по Києву, але і по Київській області. Одне з міст-супутників, яке ми обслуговуємо — це Бориспіль.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте високу якість виконаних робіт в найкоротші терміни.

Замовити