З кондиціонера капає вода | Потік кондиціонер | Чисте Повітря
течет кондиционера

Коли у вас потік кондиціонер, вам потрібно діяти швидко, щоб не витратитися на ремонт підлоги та стін. Існує кілька основних причин протікання — починаючи від течі в дренажі та закінчуючи витоком фреону.

Протікання в дренажному піддоні

Іноді з кондиціонера капає вода, тому що він старий — понад 6-7 років в експлуатації. Дренажний піддон має обмежений термін служби — він може бути пошкоджений або розсохся пластик і вода просто падає крізь щілини. Вам потрібно замінити або піддон, або елементи ущільнювачів піддону.

Забилася або зсохлася дренажна трубка

Засмічений трубопровід для зливу конденсату є найчастішою причиною витоку води з кондиціонера.

Якщо зливна лінія забита пилом, брудом, мулом або цвіллю, то конденсату нікуди діватися, і він потрапляє до вашого будинку. В цьому випадку вам потрібно розблокувати трубопровід. Існує кілька способів очищення, наприклад, використання вологого / сухого вакууму на лінії відводу конденсату або механічне очищування.

Вірний же шлях полягає в тому, щоб професійно використовувати спеціальний пристрій чищення, щоб висмоктати сміття, яке заважає дренажу.

Розсихання дренажної трубки відбувається з часом і в будь-якому випадку. Пластик відчуває постійні перепади температури та в ньому з’являються тріщини.

Повітряна пробка в дренажі

В разі неправильного встановлення може виникати повітряна пробка в дренажі. Вона є наслідком перекосу основного блоку. В цьому випадку рекомендується виставлення кондиціонера точно за рівнем.

Брудний повітряний фільтр

Забруднений повітряний фільтр блокує потік повітря через змійовик випарника. Коли це відбувається, змійовик випарника стає занадто холодним і замерзає. При відтаванні з нього стікає надмірна кількість води, з якою піддон може не впоратися.

Перевірте повітряний фільтр, щоб побачити, чи не забруднений він, почистьте його при необхідності. Ви повинні чистити його кожні 3-4 місяці.

Мало фреону в кондиціонері

Подібно брудному повітряному фільтру, низький рівень холодоагенту знижує тиск в системі кондиціонування, викликаючи замерзання змійовика випарника. Коли лід тане, надлишкова вода переливається через піддон.

Компанія Чисте повітря проводить чистку кондиціонерів в Києві та рекомендує уважно стежити за станом вашого обладнання. Якщо з кондиціонера тече вода, наші фахівці в будь-який час проведуть його огляд і усунуть причину течі.

Детальніше