Обслуговування касетного кондиціонера | Чистый воздух
кассетный кондиционер

У цій статті ми розповімо про самі нюанси в обслуговуванні касетного кондиціонера.

Ми не будемо описувати повний перелік робіт по обслуговуванню, він є у нас на сайті і в цій статті буде посилання на цю сторінку.

Касетний кондиціонер ще називають стельовим оскільки він кріпиться на стелі.

За багато років обслуговування цих систем, ми можемо вказати на три істотних нюанси, які потрібно враховувати при обслуговуванні касетного кондиціонера.

Кондиціонер потік, з кондиціонера капає вода, так ви правильно зрозуміли, дренажна система — це просто хвороба таких кондиціонерів. Через те, що в цьому кондиціонері вода не йде «самопливом», а викачується дренажним насосом, проблеми з дренажем тут зустрічаються набагато частіше, ніж в будь-якому іншому кондиціонері.

  • Забився дренажний насос, і тут починаються «веселощі». Якщо не допомагає промивка хімією, починається повний розбір внутрішнього блоку кондиціонера, знімаємо лоток для конденсату і вичищаємо його, прочищаємо дренажний насос.
  • Але, як показує практика, це бувають далеко не всі проблеми, які виникають з дренажною системою. З’єднання з дренажною магістраллю — у кожного 5-го кондиціонера тут виникають проблеми. Дістатися до цього з’єднання, якщо стеля розбірна, не складає ніяких труднощів, а ось якщо стеля гіпсокартонна або будь-яка не розбірна, тут починаються проблеми. Необхідно зняти всю “морду” щоб дістатися до з’єднання. Ізолювати його вкрай складно.
  • Ще один нюанс з цього приводу, він не так видний, але проявляється в тих же самих симптомах — кондиціонер починає текти. Це обмерзання внутрішнього блоку — походить від нестачі фреону в системі. Залежно від типу кондиціонера (інверторний, або звичайний) буде потрібно або заправка, або дозаправлення фреоном.

Підсумовуючи, ми з упевненістю можемо сказати, що такий тип як касетні кондиціонери — це хороша надійна техніка, але і вона вимагає до себе уваги. Регулярне чищення, заправка та обслуговування — і ваш кондиціонер пропрацює довгі роки та буде наповнювати приміщення прохолодним чистим повітрям.

Замовити