Обслуговування касетного кондиціонера. Особливості моделі
кассетный кондиционер

Не будемо описувати повний перелік робіт по обслуговуванню касетного кондиціонера, він є на сайті за посиланням. У цій статті ми розповімо про особливості сервісу саме таких кондиціонерів.

Касетний кондиціонер ще називають стельовим, оскільки він кріпиться на стелі.

За багато років обслуговування цих систем, ми можемо вказати на три важливі особливості, які потрібно враховувати при обслуговуванні касетного кондиціонера.

Кондиціонер потік, з кондиціонера капає вода, так ви правильно зрозуміли, дренажна система — це просто хвороба таких кондиціонерів. Через те, що в цьому кондиціонері вода не йде «самопливом», а викачується дренажним насосом, проблеми з дренажем тут зустрічаються набагато частіше, ніж в будь-якому іншому кондиціонері.

  • Забився дренажний насос, і тут починаються «веселощі». Якщо не допомагає промивка хімією, починається повний розбір внутрішнього блоку кондиціонера, знімаємо лоток для конденсату і вичищаємо його, прочищаємо дренажний насос. Але, як показує практика, це бувають далеко не всі проблеми, які виникають з дренажною системою.
  • З’єднання з дренажною магістраллю — у кожного 5-го кондиціонера тут виникають проблеми. Дістатися до цього з’єднання, якщо стеля розбірна, не складає ніяких труднощів, а ось якщо стеля гіпсокартонна або будь-яка не розбірна, тут починаються проблеми. Необхідно зняти всю зовнішню панель, щоб дістатися до з’єднання. Ізолювати його вкрай складно.
  • Ще один нюанс з цього приводу, він не такий очевидний, але проявляється в тих же самих симптомах — кондиціонер починає текти. Це обмерзання внутрішнього блоку — походить від нестачі фреону в системі. Залежно від типу кондиціонера (інверторний або звичайний) буде потрібна або заправка, або дозаправка фреоном.

Підсумовуючи, ми з упевненістю можемо сказати, що такий тип кондиціонерів як касетні — це хороша надійна техніка при регулярному сервісному обслуговуванні. Регулярні чищення та заправка — і ваш кондиціонер пропрацює довгі роки та буде наповнювати приміщення прохолодним чистим повітрям.

Замовити