Чому кондиціонер не холодить | Зломався кондиціонер | Чисте Повітря
не холодит кондиционер

Протягом терміну експлуатації деякі механізми та компоненти в кондиціонері можуть вийти з ладу і тоді він почне видувати гаряче повітря замість охолодженого.

Ці проблеми устаткування серйозно знижують комфорт у квартирі або офісі, особливо в спекотне літо. Є кілька причин, чому кондиціонер не холодить — частину з них можна вирішити самостійно, а для деяких рекомендується виклик фахівців.

  1. Вийшов фреон

Є дві основні причини, по якій може статися витік фреону.

Знос кранів і вальцювальних з’єднань

Згодом з’єднання слабшають, а крани зношуються. Оскільки холодоагент є газом в зрідженому стані, він легко виходить через найменший отвір або пошкоджені прокладки.

Тріщина магістралі

Це пошкодження може виникнути внаслідок вібрації або неправильного монтажу. В цьому випадку слід звернутися до професіоналів, бо проблема важко переборна домашніми методами.

 

  1. Згорів пусковий конденсатор кондиціонера

Пусковий конденсатор забезпечує старт компресора. Якщо конденсатор пошкоджений, він не зможе запустити компресор і вентилятори будуть гнати гаряче повітря.

  1. Згоріла плата управління кондиціонером

Пошкодження плати може статися, як внаслідок стрибків напруги, так і при таненні надлишків намерзлого льоду. В цьому випадку слід дізнатися у постачальників — чи є аналогічна плата та викликати фахівця з діагностики кондиціонера.

  1. Вийшов з ладу компресор кондиціонера

Компресор є життєво важливим компонентом кондиціонера, оскільки він керує потоком холодоагенту між випарником і конденсатором.

Рішення: пошкоджений компресор потребує заміни. Найміть досвідченого професіонала, щоб виправити це для вас. Слід врахувати, що заміна компресора коштує 80% вартості кондиціонера і якщо вашому обладнанню багато років, має сенс змінити кондиціонер.

  1. Фільтр забитий пилом

Фільтр кондиціонера розташований під передньою панеллю внутрішнього блоку. Якщо даний фільтр сильно забитий то «продуватися» кондиціонер не може і як наслідок обмерзання внутрішнього блоку.

Після відновлення потоку повітря лід повинен танути протягом декількох годин. Регулярне чищення значно збільшує здатність кондиціонера охолоджувати.

 

Компанія Чисте повітря пропонує якісну діагностику кондиціонерів в Києві.

Наші фахівці швидко визначать причини зламання та зроблять заміну елементів або заправку обладнання фреоном.

Детальніше