Заправка кондиціонера холодоагентом | Чистый воздух
хладагент

Сучасні кондиціонери надійні, довговічні та практично безшумні в роботі, але і їм все ж потрібно періодичне обслуговування та заправка холодоагентом.

 

Регулярність заправки кондиціонера

Кожна система кондиціонування повітря містить холодоагент, який створює холодне повітря. Фреон — охолоджувальний агент, який використовується в більшості систем кондиціонування повітря. Чому ж відбувається втрата фреону та як часто потрібно контролювати його рівень?

 

На що впливає втрата фреону в кондиціонері?

Втрати холодоагенту в кондиціонері можуть бути викликані неправильним режимом роботи, перевантаженнями та механічними ушкодженнями. Ви можете визначити проблему по тому, наскільки холодне повітря виходить з пристрою — якщо він має недостатньо низьку температуру, значить, є витік фреону та пора робити заправку кондиціонера.

Втрата фреону не тільки доставляє незручності присутнім в приміщенні, але і веде до швидкого зносу двигуна, порушення ізоляції змійовиків і, в підсумку, — до ламання нагнітального компресора.

Згідно з нормами експлуатації допустима втрата фреону повинна становити не більше 7% на рік від загальної маси. Виробники це враховують і на заводі запускають холодоагенту більше, ніж потрібно. Якщо ж трапляється витік, весь фреон може вийти буквально за кілька днів.

 

Як часто потрібно перевіряти кондиціонер?

Частота перевірки та заправки кондиціонера залежить від декількох факторів. Ось список головних з них:

  • Всі без винятку виробники рекомендують обслуговувати кондиціонер не рідше ніж один раз на сезон (це написано як в інструкції кондиціонера так і в гарантійних талонах)
  • як давно був встановлений кондиціонер;
  • як часто і багато він працює;
  • які температурні умови в приміщенні він підтримує.

Сама конструкція кондиціонера передбачає вібрації особливо зовнішнього блоку, хоча ви їх практично не чуєте, вони є. В процесі експлуатації можуть з’являтися мікротріщини, через які може йти фреон. В цьому випадку потрібно усунути витік (запаяти, поставити «згини») і провести повну заправку кондиціонера.

 

Замовити заправку кондиціонера в Києві

Компанія Чисте повітря надає швидку та якісну заправку кондиціонерів в Києві. Наші фахівці готові вам допомогти в будь-який день тижня — вони прибудуть на об’єкт та оперативно замінять фреон у вашому кондиціонері.

Ми працюємо по місту та області в режимі 24/7 і обслуговуємо системи будь-якої складності.
Компанія Чисте повітря — з нами легко дихати!

Замовити заправку кондиціонера