

Нам потрібно відповісти на кілька важливих питань:
- Навіщо роблять установку труб.
- Які параметри для цього потрібні майстру.
- Що таке магістраль і з чого вона складається?
- На які нюанси потрібно звертати увагу при монтажі.
1.Навіщо роблять «попередній монтаж» або установку магістралі під кондиціонер?
Відповідь на це питання чисто в естетичній складовій. На це завжди дивитися приємно, коли з кондиціонера не стирчать дроти та фреонова магістраль. Акуратно встановлений внутрішній блок. Всі ці нюанси можна передбачити під час ремонту. Спланувати де та як у вас буде розташовуватися внутрішній блок кондиціонера. Та оскільки у вас в приміщенні проводяться ремонтні роботи, всі магістралі можна буде заховати в стіну. По закінченню ремонту приїжджають майстри та навішують внутрішній блок, підключають зовнішній блок.
2. Які параметри для цього потрібні майстру?
Майстру потрібно знати тип та потужність кондиціонера. Бажано сказати модель обраного кондиціонера, майстер сам перевірить інші параметри та закладе потрібну магістраль. Але якщо ви ще не визначилися (таке теж дуже ймовірно, особливо в приватних будинках, коли від початку будівництва до завершення об’єкта проходить кілька років), ви говорите: згідно з квадратурою даного приміщення. У цьому випадку майстер закладає магістраль з усіма можливими допусками. Все це ми розберемо в наступному пункті.
3.Що таке магістраль і з чого вона складається?
Магістраль складається з двох фреонових труб в термоізоляції та міжблокового чотирьохжильного кабелю та дренажної трубки. Все це промотується спеціальною білою стрічкою (тефлон). Силова напруга, підводиться місцевими електриками в точку виведення труб внутрішнього блоку.
4.На які нюанси потрібно звертати увагу при монтажі?
Коли закладається магістраль, потрібно стежити щоб траса мала постійний ухил. Це важливо для того, щоб конденсат йшов самопливом та не утворювалися повітряні пробки. При закладці магістралі, дренаж відіграє дуже важливу роль.
Коли відбивається точка прив’язки, магістраль повинна виходити від 15 до 30 сантиметрів лівіше від цієї точки прив’язки. Це пов’язано з конструктивними особливостями підключення кондиціонера.
5.Живлення
Якщо клієнт не знає, який кондиціонер буде купувати в підсумку, я рекомендую виводити живлення на внутрішній блок та прокладати додатковий двожильний кабель на зовнішній блок. Це потрібно для того, щоб в кінці ремонту незалежно від купленого кондиціонера, його можна було безпроблемно під’єднати. (Ми часто стикалися з такою проблемою, коли замовник на початку ремонту планував встановлювати кондиціонери «Самсунг», а в кінці купував «Дайкін». У «Самсунга» підключення живлення йде на внутрішній блок, у «Дайкін» на зовнішній. Щоб не виникало проблемних ситуацій в підключенні, прокладається міжблоковий кабель).
Компанія «Чисте повітря» проведе закладення магістралей з подальшим монтажем кондиціонерів. Наші фахівці мають великий досвід в монтажних роботах, ми гарантуємо якість. Телефонуйте.
Детальніше