Як поліпшити якість повітря? | Іонізація повітря | Чисте Повітря
качество воздуха

Недосипання, погане самопочуття та втому багато з нас часто списують на надмірну зайнятість та погане харчування, випускаючи при цьому ще один важливий фактор – якість повітря. Особливо це стосується великих мегаполісів, в яких ступінь атмосферної забрудненості досить висока.

У холодний період року жителі страждають від сухості повітря в опалювальних приміщення, а в літній період – від «аромату» згорілих шедеврів сусідів та запахів тютюну. Не можна не згадати також всюдисущі бактерії і віруси, помітити які просто неможливо.

Сучасні технології дозволяють вирішити всі ці проблеми раз та назавжди – вам достатньо придбати кондиціонер з функціями озонування, іонізації та очищення повітря водою. Зазначені опції дозволяють істотно поліпшити мікроклімат в приміщенні та поліпшити стан здоров’я.

Функція іонізації повітря

Іонізуючий пристрій кондиціонера здатний насичувати повітря атомами кисню з негативним зарядом (іонами). В результаті цього мешканці відчувають свіжість, як після грози або походу в гори. Природна іонізація відбувається під дією електричних зарядів (блискавки) або космічного випромінювання.

У приміщенні такі процеси не відбуваються, що призводить до аероіонного голодування та подальшого погіршення самопочуття. Кондиціонер з функцією іонізації допомагає відновити баланс та забезпечує цілий ряд позитивних ефектів:

• Усунення неприємних запахів;
• антибактеріальний ефект;
• видалення деяких хімічних сполук.

На ринку представлена ​​велика різноманітність моделей з такою опцією, але найбільш популярними є Samsung, Toshiba, LG та Zanussi. Більш простим кондиціонером без надмірностей вважається Leberg LBS-JRD10 / LBU-JRD10 (близько 7 тис. грн.), Розрахований на площу 25 м2.

Якщо потрібна більш функціональна та одночасно економічна модель, то варто вибрати LG P09EP.NSJ / P09EP (від 15 тис. грн.). Спліт-система має дисплей, антиалергенним фільтром, а також має режим самоочищення. Для більшої площі підійде Zanussi ZACS-18 HPR / A15 / N1, дія якого поширюється на 50 м2.

Функція озонування повітря

Наявність цього режиму в кондиціонері дозволяється позбутися біологічних забруднень повітря. Озон здатний проникати в будь-які щілини та потаємні ділянки, що особливо важливо для лікарень та об’єктів готельного бізнесу. Під час озонування знищуються шкідливі віруси, бактерії та інші подібні мікроорганізми.

Ще однією перевагою озону є його здатність до швидкого розсіювання в результаті природної реакції розпаду. Після озонування повітря стає насиченим киснем та очищеним від шкідливих компонентів. Кондиціонери з функцією озонування представлені в лінійці таких відомих фірм, як Hisense, Haier, Toshiba та Daikin.

Виробник Hisense пропонує серію SMART DC Inverter (від 12 до 26 тис. Грн.), В якій представлені моделі діючі на площі від 21 до 66 м2. У компанії Haier є серія Lightera DC-Inverter (від 8 тис. Грн.), Яка відрізняється наявністю антибактеріальних і фотокаталітичних фільтрів, а також режимом самодіагностики.

Функція очищення повітря водою

Деякі кондиціонери також мають властивість очищати повітря водою. В результаті дії такої функції повітря стає свіже та приємніше. У звичайних моделях повітряні маси циркулюють в замкнутому просторі, а це призводить до втрати необхідної вологи (від 10 до 12 л). Багаторівнева фільтрація дозволяє мінімізувати втрату води, а це дозволяє поліпшувати санітарно-гігієнічні характеристики повітря.

Серед представлених на ринку моделей з функцією очищення повітря водою можна виділити відразу декілька відповідних варіантів:

• Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S07FTXE ALFA з площею дії 20 м2 (близько 13 тис. грн.);
• кондиціонер Toshiba RAS-10N3KV-E2 / RAS-10N3AV-E2 з площею дії 25 м2 (19 тис. грн.);
• кондиціонер Leberg LBS / LBU-LOK08 з площею дії 20 м2 (6 тис.грн.).

Здійснити професійний монтаж будь-якого із зазначених видів кондиціонерів зможуть кваліфіковані співробітники нашої компанії. Вони мають багаторічний стаж роботи в цій сфері, тому зможуть виконати роботи будь-якої складності. Крім цього, у нас ви можете отримати повноцінну консультацію з приводу подальшого обслуговування спліт-системи. Замовити послугу можна за телефоном, вказаним на сайті.

Детальніше