Як не захворіти від кондиціонера|Компанія "Чисте повітря"
как не заболеть от кондиционера

Дуже часто чую — ми не включаємо кондиціонер, бо застуджуємося.

Чому люди хворіють від кондиціонера?

Найчастіше, через перепад температури. Людина приходить зі спеки в холодне приміщення або приходячи додому відразу включає кондиціонер на повну потужність та насолоджується прохолодою. У цей момент відбувається різке падіння температури та людина хворіє на звичайну застуду.

В один час в інструкціях до кондиціонерів писали — що при використанні кондиціонера температура в приміщенні повинна опускатися поступово не більше 5 градусів на годину.

Як це застосувати на практиці, щоб ви не хворіли:

1.У вас вдома повинен бути ще один термометр на висоті 1.5 від підлоги, можна нижче.

Згадуємо, що тепле повітря піднімається вгору, холодне опускається в низ. Так от, якщо заміряти перепад між нижньою та верхньою точкою, вона складе від 2 до 5 градусів.

Ми прийшли з вулиці де +30, заходимо у квартиру, виставляємо +25 на кондиціонері та спостерігаємо за термометром, щоб температура в приміщенні не опускалася протягом години нижче +25, якщо опускається, можна на хвилин 15 вимкнути кондиціонер, потім знову включити.

Далі опускаємо температуру до +22 та чекаємо ще годину. Потім за таким же принципом опускаємо нижче до потрібної нам температуру.

2.Ви лягаєте спати з включеним кондиціонером.

Категорично заборонено лягати спати, якщо ви прийшли зі спеки в холодне приміщення та заснули, знайте, прокинетеся із застудою. Тільки пройшовши процес адаптації до температури, можна лягати спати.

Найкраще це робити так — ви прийшли з вулиці, відкрили всі вікна, добре провітрили приміщення протягом 15 хвилин, потім включили кондиціонер. Дві години відбувається поступове зниження температури, через дві години ви лягаєте спати.

3.Прокидаючись, ви першим ділом виключаєте кондиціонер та відкриваєте вікно на провітрювання. Це пов’язано з двома причинами:

  • Кондиціонер тільки охолоджує повітря, він його не насичує киснем, нам потрібне свіже повітря, багате киснем.
  • Поступове вирівнювання температури між вулицею та вашим будинком.

Адже не забудьте, що різкий перепад температури в «плюс» це зовсім недобре.

4.”Вас просто продуло” – це часто ми чуємо від офісних співробітників, як тут уберегтися?

Дуже просто — екрани із прозорого пластика. Вони повністю прозорі, ніяк не псують інтер’єр офісу. І повністю «ведуть» вітровий потік вгору. Тим самим прохолода по офісу поширюється рівномірно.

5.Кондиціонер потрібно чистити.

Ви запитаєте, до чого тут це? — включаючи брудний кондиціонер, він починає величезними порціями видавати шкідливі бактерії та спори різних грибків. І весь цей диво-букет ви вдихаєте. Якщо у людини здоровий імунітет, то він справляється, якщо немає, то ви отримуєте запальний процес з підняттям температури. Тільки в цьому випадку ви отримали не переохолодження, а бактеріальну інфекцію.

Ми бажаємо Вам здоров’я, довголіття та щоб ваш кондиціонер створював приємну прохолоду та затишок у вашому будинку)

Детальніше