Універсальний пульт для кондиціонера | Моделі унівсальних пультів
пульт для кондиціонера недорого

Універсальний пульт для кондиціонера — це прекрасне рішення, коли основний пульт загубився або вийшов з ладу.

Часто таке трапляється, що рідний пульт від кондиціонера виходить з ладу. Якщо у вас популярна модель, то вам просто пощастило та можливо, ви знайдете його в інтернеті. Якщо ж ні, то вам варто придивитися до універсального пульта.

Універсальні пульти можна розділити на два типи — дорогі та дешеві. За кількістю кодів вони приблизно однакові, різниця в якості виготовлення та якості матеріалів.

  • До дешевих пультів відносяться такі моделі як KT-9018Е, КТ-Е08, KT-518 та багато інших. Одні з найпростіших в налаштуванні, з великою кількістю кодів.

універсальний пульт для кондиціонера

Це найпоширеніші універсальні пульти. Вартість близько 150 грн.

Про кожен з них можна сказати — простий, надійний, зручний. Інструкція по налаштуванню досить примітивна і російською. Кодів більше, ніж достатньо. Так, і не хвилюйтесь, якщо вашої моделі немає в списку кодів. Запускайте автоматичний пошук, відповідно до інструкції, і чекайте «сигналу». Якщо сигналу не надійшло, швидше за все вам потрібен ремонт кондиціонера. Причин може бути багато — викликайте майстра по ремонту кондиціонера і він вже визначить причину несправності.

  • До дорогих пультів можна віднести KT-N828 виглядає він дійсно гідно — великий екран, хороший пластик. Приємний бонус — це підсвічування екрану, вбудований термометр всередині пульта, таймер запуску та багато іншого. Вартість приблизно 300 грн.

пульт

Також наведемо інші доступні на ринку пульти:

Назва Модель Вартість
Prowest KT-518 140 грн
QUNDA KT-e08 150 грн
ALPARI GALANZ GZ-056B-E1 150 грн
CHUNGHOP K-1010E 180 грн
QUNDA KI-9018L 300 грн

Вартість налаштування пульта — 200 грн.

Користуйтеся послугами нашої компанії та замовляйте обслуговування кондиціонера у нас. У кожного нашого фахівця є універсальні пульти в наявності. Вони зможуть провести діагностику вашого кондиціонера на предмет поломки та зробити налаштування універсального пульта.

Наша компанія використовує професійне обладнання Karcher для чистки кондиціонерів, а заправка кондиціонера здійснюється тільки сертифікованими фреонами. Замовляючи обслуговування у нас, ви отримуєте бездоганну якість виконаних робіт за розумні гроші.

Детальніше