Смердить кондиціонер | Запах з кондиціонера | Чисте Повітря
смердить кондиціонер

Чому смердить кондиціонер

Смердить з кондиціонера — що може бути, та як це виправити? Влітку це питання ми чуємо один-два рази на день. Дуже поширене явище, коли з’являється запах з кондиціонера — це наслідок того, що в дренажній ванні з’явилася гниль, пліснява та слиз. Цей запах може бути різним, найчастіше це кислий запах з кондиціонера.

У цьому випадку потрібна дезінфекція кондиціонера — повний розбір, пропарювання та ретельна обробка хімією.

Розглянемо чому з’являється цвіль та слиз в дренажній ванні — відповідь дуже проста, кондиціонер неправильно встановлений, точніше кажучи не по рівню. У дренажній ванні кондиціонера є два отвори. Один з них постійно заглушено, другий зрозуміло — робочий. Ванночка не має ніяких ухилів, вона ідеально рівна та «заваливши» кондиціонер в ту чи іншу сторону на пару градусів в дренажному лотку буде постійно накопичуватися вода, через якийсь час ви телефонуєте в сервісну компанію та говорите — “кондиціонер смердить”.

воняет кондиционер

Найчастіше, щоб виправити цю ситуацію досить підігнути кріплення внутрішнього блоку. І все, 3-5 міліметрів в результаті це повністю виправить ситуацію. Багато мені кажуть, що у них ухил в бік «робочого» отвори в дренажному лотку. Так, вода в цьому випадку не буде збиратися в лотку, вона буде збиратися в дренажній трубці та там утворювати гниль та цвіль, а звідти її вичистити вже набагато складніше. Тому кондиціонер повинен бути встановлений виключно за рівнем.

Неприємний запах з кондиціонера може з’являтися внаслідок корозії внутрішнього теплообмінника. На жаль, це слідство не регулярного очищення. Такі випадки зустрічаються вкрай рідко. У нас таких випадків при нашій практиці було всього два. Допомогла ортофосфорна кислота. Можливо, вона повністю й не зупинила процес окислення теплообмінника, але все, що було пошкоджено корозією вона «виїла». Так, після цього довелося промити та кілька разів пропарити кондиціонер, залишити його працювати на кілька годин при відкритих вікнах, але це набагато краще, ніж отримати хімічне отруєння.

Ми бажаємо всім якомога рідше стикатися з проблемами системи кондиціонування, а для того щоб цього не відбувалося всього лише потрібно регулярне обслуговування побутових кондиціонерів.

Ми завжди готові прийти до вас на допомогу вдень і вночі. У нас працюють тільки професіонали з багаторічним стажем. Наш майстер з обслуговування кондиціонерів якісно виконає чистку, заправку та ремонт вашого кондиціонера.

Детальнішу інформацію пропонуємо переглянути в розділі “Чистка кондиціонерів” або звязатися з нами зручним для Вас способом – по телефону або залишивши заявку на сайті.

Детальніше