Руфтоп: особливості та принцип роботи обладнання | Чистый воздух
руфтоп на крыше

Руфтоп: особливості та принцип роботи обладнання

Руфтоп – кондиціонер, який встановлюється на даху приміщення. Його принцип роботи заключається в об’єднання всіх вузлів в одній системі для забезпечення комфортного мікроклімату у великих приміщеннях. Завдяки структурі обладнання, яке може нагадувати холодильні камери, системи можуть бути встановлені лише на дахах будинків або недалеко від них.

Незалежно від типу обладнання руфтопи виконують вентиляційні функції в приміщеннях з великими площами.

Головною функцією руфтопу є вентиляція, нагрівання або охолодження повітря, яке рухається в приміщенні. Крім цього, обладнання може бути використано й для підвищення якості повітря за допомогою системної фільтрації.

Особливості роботи

Руфтоп – це різновид кондиціонерів. Його система складається з комплекту вентиляторів, компресорів, конденсаторів та випаровувачів.

Робота руфтопа заключається в наступному:

Через спеціальну решітку в камеру змішування надходить вуличне повітря. У той же час повітря з приміщення потрапляє в цю ж камеру, після чого відбувається змішування.
Регулювання співвідношення свіжого та рециркуляційного повітря відбувається в процесі зміни кута нахилу заслонок обладнання.
При низькій температурі може застосовуватися й секція нагрівання повітря, яка забезпечує водяне, електричне або газове нагрівання.
Після цього готовий повітряний потік надходить у приміщення.

Чому варто вибрати данний вид кондиціонерів

У першу чергу, дане обладнання обирають з метою скорочення затрат на монтажні роботи.

До основних переваг руфтопа можна віднести:

  • можливість регулювати рівень розходу повітря;
  • оснащення надійним компресором;
  • можливість змінити направленість повітря за допомогою переустановки вентилятора;
  • на мікропроцесорній системі присутній провідник, тому є можливість контролювати функціонування.

Крім цього даховий кондиціонер демонструє високий рівень надійності, економічності та відрізняється компактними розмірами. Єдина система дозволяє регулювати та змінювати температурний режим.

Руфтоп – це найкраще рішення для вентиляції та оборони великих приміщень. Залогом тривалості використання такого обладнання є правильний монтаж. Тільки професійні майстри виконують данний процес із врахуванням усіх норм та правил.

Нагадаємо, що за всіма питаннями встановлення та обслуговування руфтопів можна звернутися до нашого спеціаліста, залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером.

Детальніше