Обслуговування кондиціонерів в Київській області | Чистый воздух
Обслуговування кондиціонерів в Київській області

Компанія «Чисте повітря» вже давно працює у сфері обслуговування кліматичної техніки по Києву та Київській області.

Ми «заточені» під побутові (домашні) кондиціонери та під напівпромислову техніку. Ми працюємо як з приватними клієнтами так і з великими організаціями.

Як приклад ми можемо привести такі підприємства як «Київгума» м Бровари, «Екмі колор» м.Українка (Обухівського району), приватний сектор в Козині та Конче-Заспі, Інститут механізації та електрифікації сільського господарства в Глевасі (Васильківський район), Національний університет державної податкової служби України в Ірпіні та інші.

Обслуговування кондиціонерів в містах Київської області

Працюючи з такими великими підприємствами ми налагодили:

  • Час реагування сервісних бригад – 6 годин з моменту надходження заявки.
  • З травня по серпень місяць у нас працює одна нічна сервісна бригада.
  • Великий запас підмінного обладнання, що дозволить усунути практично будь-яку несправність пов’язану з кондиціонерами.

Форма роботи будь-яка — готівка, безготівковий розрахунок.

Відносно корпоративних клієнтів діє програма лояльності — чим більше кондиціонерів, тим нижче вартість обслуговування. Стандартне сервісне обслуговування вам обійдеться в 450 гривень.

Кількість Ціна
від 3 до 5 шт. 410 грн/шт
від 5 до 10 шт 390 грн/шт
понад 10 шт 350 грн/шт

Що стосується приватних замовників, сервісне обслуговування проводиться з гарантією на виконані роботи. Мало того, в разі будь-якої проблеми з вашим кондиціонером, ми зобов’язуємося приїхати протягом 12 годин та усунути її.

Всі майстри пройшли навчання та мають не тільки розряд «майстер по встановленню та обслуговуванню кондиціонерів», а й всі допуски з висотних робіт, електробезпеки тощо.

Ми працюємо у всіх містах супутниках — Бровари, Бориспіль, Васильків, Вишгород, Буча, Ірпінь, Гостомель, Вишневе, Боярка, Козин, Українка, Обухів. Ми охоплюємо 30 кілометрову зону від межі міста Києва.

В незалежності від типу (спліти, касетні, канальні кондиціонери …), торгової марки (daikin, fujitsu, general, gree, hitachi, lg, mitsubishi та багато інших), ми можемо обслужити будь-який кондиціонер.

Працюючи з компанією «Чисте повітря» ви отримуєте надійних партнерів, які вас не підведуть навіть у найспекотніші часи!

Замовити