Обслуговування кондиціонерів в Київській області
Обслуговування кондиціонерів в Київській області

Компанія «Чисте повітря» вже давно працює у сфері обслуговування кліматичної техніки по Києву та Київській області

Наше основне направлення – сервісне обслуговування побутових (домашніх) кондиціонерів та напівпромислової техніки. Ми працюємо як з приватними клієнтами так і з підприємствами, установами та організаціями різної форми власності.

Нашими клієнтами є – «Київгума» в м. Бровари, «Екмі колор» в м. Українка Обухівського району, приватний сектор в Козині та Конче-Заспі, Інститут механізації та електрифікації сільського господарства в с. Глеваха Васильківського району, Національний університет державної податкової служби України в місті Ірпені та інші.

Обслуговування кондиціонерів в містах Київської області

Працюючи з такими великими підприємствами ми налагодили:

  • час реагування сервісних бригад – до 6-ти годин з моменту надходження заявки;
  • роботу нічної сервісної бригади з травня по серпень місяць;
  • постійну наявність підмінного обладнання, що дозволяє усунути практично будь-яку несправність пов’язану з кондиціонерами.

Присутня будь-яка форма оплати — розрахунок на картку, оплата готівкою, безготівковий розрахунок.

Відносно корпоративних клієнтів діє програма лояльності — більша кількість кондиціонерів – нижча вартість обслуговування за 1 шт. Стандартне сервісне обслуговування вам обійдеться в 450 гривень за 1 спліт-систему.

Кількість Ціна
від 3 до 5 шт. 410 грн/шт.
від 5 до 10 шт. 390 грн/шт.
понад 10 шт. 350 грн/шт.

Що стосується приватних замовників, сервісне обслуговування проводиться з гарантією на виконані роботи. В разі будь-якої проблеми, що виникла з вашим кондиціонером упродовж 3 діб після проведення обслуговування, ми зобов’язуємося приїхати протягом 12 годин та усунути її.

Всі майстри пройшли навчання та мають не тільки розряд «майстер по встановленню та обслуговуванню кондиціонерів», а й всі допуски на висотні роботи та з електробезпеки.

Ми працюємо у всіх містах супутниках Києва — Бровари, Бориспіль, Васильків, Вишгород, Буча, Ірпінь, Гостомель, Вишневе, Боярка, Козин, Українка, Обухів. Ми охоплюємо 30 кілометрову зону від межі міста Києва.

Не залежно від типу (спліт-, мультиспліт-системи, касетні, канальні ін.) та торгової марки (daikin, fujitsu, general, gree, hitachi, lg, mitsubishi та багато інших) ми можемо обслужити будь-який кондиціонер.

Працюючи з компанією «Чисте повітря» ви отримуєте надійних партнерів, які вас не підведуть навіть у найспекотніші часи!

Замовити