Сервісне та сезонне бслуговування кондиціонерів в Броварах.
Чистка, заправка і ремонт кондиціонера Бровари

Система кондиціювання особливо важлива в закритих приміщеннях, будинках тощо. Якщо система кондиціонування виходить з ладу, це може мати важкі наслідки для вашого здоров’я і для здоров’я ваших близьких, особливо під час карантину.

У період підвищеної епідеміологічної небезпеки компанія «Чисте повітря» пропонує чистку, заправку і ремонт кондиціонерів в Броварах за цінами минулого року.

Наші фахівці мають великий досвід комплексного сервісного обслуговування кондиціонерів. У них є все обладнання для чистки кондиціонера (чистка кондиціонера походить з пропарюванням внутрішнього блоку і з промиванням зовнішнього), можуть здійснювати заправку кондиціонера (для цього на «борту» у майстра є всі необхідні фреони R410, R22 та R32) та ремонт (визначення та усунення витоку фреону, заміна конденсаторів, ремонт плат кондиціонера тощо).

Навіщо потрібна чистка кондиціонера

Забруднений кондиціонер є основною причиною поганого затхлого запаху в приміщеннях. Ви вмикаєте кондиціонер і з’являється сморід з нього, або неприємний запах — це говорить про те, що необхідно провести технічне обслуговування кондиціонера (ТО кондиціонера).

Якщо фільтр давно не чистився, а теплообмінник кондиціонера не промивали «активною» хімією і не продували паром, ви маєте всі шанси, що ваш кондиціонер стане розсадником хвороб. Також, це стосується чистки дренажної системи кондиціонера, саме вона в більшості дає неприємний запах з внутрішнього блоку кондиціонера, а її засмічення призводить до того, що з кондиціонера починає капати або текти вода. Турбіна кондиціонера — це окрема тема, вона «заростає» пилом і перестає виконувати свою основну функцію — проганяти повітря через кондиціонер. Він починає погано дути, обмерзати та може вийти з ладу.

Якщо немає належного догляду за приладом, то система кондиціонування повітря стає справжнім середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів, патогенних бактерій, найпростіших, грибків і вірусів. Наприклад, може статися зараження легіонельозом, що може викликати важку пневмонію. Дезінфекція кондиціонерів через регулярні проміжки часу знижує ймовірність виникнення хронічних захворювань і алергій.

На період підвищеної епідеміологічної небезпеки слід посилити дезінфекційні методи — провести позачергову чистку, обробку парою і повне знезараження активною хімією.

Швидка і якісна заправка кондиціонерів в Броварах

На відміну від інших компаній, наші майстри мають всі фреони (холодоагенти) для заправки кондиціонерів. Побутові кондиціонери заправляють фреоном R410, R22 або R32. Кожен з наших майстрів може як дозаправити кондиціонер, так і провести повну заправку по вазі або по тиску.

Найголовніше, що у кожного з наших майстрів є прилад течошукач, якій може визначити витік фреону.

Ремонт кондиціонера в Броварах

Наша компанія вже давно займається ремонтом побутових кондиціонерів. У нас є власна майстерня і фонд «замінного» обладнання. Ми можемо усунути будь-яку несправність починаючи від найпростішого — заміни пускового конденсатора до ремонту плат управління та заміни компресорів.

Для великих підприємств ми забезпечуємо час реагування протягом 3 годин з моменту подачі заявки на ремонт кондиціонера.

Наші фахівці проведуть якісний ремонт, чистку або заправку кондиціонера в вашому місті. Ми працюємо в Броварах, а також обслуговуємо Броварський район Приймаємо будь-яку форму оплати, працюємо без вихідних і готові в будь-який момент вислати вам бригаду кваліфікованих співробітників.

Компанія “Чисте повітря” – ми дбаємо про ваше здоров’я!

Замовити