Обслуговування кондиціонерів в Броварах | Чистый воздух
Чистка, заправка і ремонт кондиціонера Бровари

Система кондиціювання особливо важлива в закритих приміщеннях, будинках тощо. Якщо система кондиціонування виходить з ладу, це може мати важкі наслідки для вашого здоров’я і для здоров’я ваших близьких, особливо під час карантину.

У період підвищеної епідеміологічної небезпеки компанія «Чисте повітря» пропонує чистку, заправку і ремонт кондиціонерів в Броварах за цінами минулого року.

Наші фахівці мають великий досвід комплексного сервісного обслуговування кондиціонерів. У них є все обладнання для чищення кондиціонера (чистка кондиціонера походить з пропарюванням внутрішнього блоку і з промиванням зовнішнього. Можуть здійснювати заправку кондиціонера (для цього на «борту» у майстра є всі необхідні фреони R 410, R 22). Ремонт кондиціонера (визначення та усунення витоку фреону, заміна конденсаторів, ремонт плат кондиціонера)

Навіщо потрібна чистка кондиціонера?

Забруднений кондиціонер є основною причиною поганого, затхлого запаху в приміщеннях. Ви вмикаєте кондиціонер і з’являється сморід з кондиціонера, або неприємний запах з кондиціонера — це говорить про те, що необхідно провести технічне обслуговування кондиціонера (ТО кондиціонера).

Якщо фільтр давно не чистився, а теплообмінник кондиціонера не промивали «активної» хімією і не продували паром під високим тиском, ви маєте всі шанси, що ваш кондиціонер стане розсадником хвороб. Також хочеться згадати про чистку дренажної системи кондиціонера, саме вона в більшості своїй дає неприємний запах з внутрішнього блоку кондиціонера і при засміченні її призводить до того, що кондиціонер починає капати, або з нього тече вода. Турбіна кондиціонера — це окрема тема, вона «заростає» пилом і перестає виконувати свою основну функцію — проганяти повітря через кондиціонер. Він починає погано дути, обмерзати та може вийти з ладу.

Ми приходимо до того, що системи кондиціонування повітря стають справжнім середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів, таких як різні види патогенних бактерій, найпростіших, грибків і вірусів. Наприклад, може статися зараження легіонельозом, що може викликати важку пневмонію. Дезінфекція кондиціонерів через регулярні проміжки часу знижує ймовірність виникнення хронічних захворювань і алергій.

На період підвищеної епідеміологічної небезпеки слід посилити дезінфекційні методи — провести позачергову чистку, обробку парою і повне знезараження активною хімією.

Швидка і якісна заправка кондиціонерів в Броварах!

На відміну від інших компаній, наші майстри мають всі фреони для заправки кондиціонерів. Побутові кондиціонери заправляють або R410 фреоном (холодоагенти) або R22 фреоном (холодоагенти). Кожен з наших майстрів може як дозаправити кондиціонер, так і провести повну заправку по вазі або по тиску.

А найголовніше, про що варто згадати, що у кожного з них течошукачі, які можуть визначити витік фреону.

Ремонт кондиціонера в Броварах!

Наша компанія вже давно займається ремонтом побутових кондиціонерів. У нас є власна майстерня і фонд «замінного» обладнання. Ми можемо усунути будь-яку несправність починаючи від найпростішого — заміни пускового конденсатора до ремонту плат управління та заміни компресорів.

Для великих підприємств ми забезпечуємо час реагування протягом 3 годин з моменту подачі заявки на ремонт кондиціонера.

Наші фахівці проведуть якісний ремонт, чистку або заправку кондиціонера в вашому місті. Ми працюємо в Броварах, а також обслуговуємо Броварський район, будь-яка форма оплати (готівкова, безготівкова), працюємо без вихідних і готові в будь-який момент вислати вам бригаду кваліфікованих співробітників.

Компанія Чисте повітря – ми дбаємо про ваше здоров’я!

Замовити