Кондиціонери з припливом свіжого повітря|Чисте та збагачене повітря
Инверторный кондиционер

Інновації в світі кондиціонерів

Кондиціонери з припливом свіжого повітря є найпопулярнішим варіантом серед побутової кліматичної техніки. Такий кондиціонер здатний створити найбільш комфортний мікроклімат для життєдіяльності людей, концентруючи в приміщенні необхідний рівень кисню.

Звичайні кондиціонери та спліт-системи забезпечують тільки охолодження та циркуляцію повітря в приміщенні. Кондиціонери, які оснащені функцією припливної вентиляції, здійснюють подачу свіжого повітря за допомогою додаткових каналів.

Як відбувається подача чистого повітря в кімнату

Канальні кондиціонери здійснюють забір атмосферного повітря з вулиці, який перед попаданням в житловий простір проходить через систему фільтрації. Очищене повітря надходить на теплообмінник, розміщений у внутрішньому блоці та по воздуховоду транспортується до вентиляційних грат. Армовані шланги каналів виготовлені з високоякісного матеріалу, який володіє екологічними і бактерицидними властивостями. Максимальне очищення атмосферного повітря здійснюється в кілька етапів:

  • Перед потраплянням у внутрішній блок повітря проходить первинну фільтрацію, відсіваються дрібні частки пилу, хімічних сполук і вихлопних газів;
  • далі каталітичний фільтр руйнує молекули бактерій і вірусів, усуває можливий неприємний запах;
  • клінічна чистота повітря досягається шляхом застосування технологій високої напруги, стримерних розрядів.

Кондиціонери з припливом свіжого повітря розрізняються внутрішньою комплектацією та можуть включати такі пристрої:

1. Мембрана.

Мембрана виконує регулювальну функцію канальної кліматичної техніки. Завдяки відмінній пропускній здатності мембрани молекули кисню швидко проникають у внутрішній блок кондиціонера, що дозволяє створювати необхідний мікроклімат в приміщенні. Мембранні кондиціонери відрізняються високою ціновою політикою.

2. Модульна комплектація

Модульна система передбачає наявність додаткового блоку рекуператора, який встановлюється окремо від спліт-системи. Підмішування свіжого повітря відбувається в спеціальних відсіках, здійснюється терморегуляція повітряних потоків. Рекуператори значно поступаються сучасній кліматичній техніці низькими показниками вентиляції та габаритними розмірами приладу.

3.Модифікований зовнішній блок

Модифікація зовнішнього блоку в кліматичних пристроях є найбільш вигідною пропозицією для споживачів. Охолоджувальний блок кондиціонера поєднується з вентиляційним, завдяки чому значно збільшується продуктивність роботи механізму. Також зберігаються зовнішні естетичні властивості системи.

Кондиціонери з припливною повітряною системою мають наступні переваги:

  • Система кондиціювання розрахована на регулярну подачу свіжого повітря в будь-який період року. У зимовий час приплив повітря проходить через вбудовані калорифери та досягає заданого температурного режиму. Ефективний робочий режим механізму дозволяє створити максимальний комфорт.
  • Багаторівнева система фільтрації виробляє клінічне очищення повітря від зайвих домішок, вірусів, бактерій та запахів. У приміщення поступає свіже повітря, збагачене необхідною кількістю кисню.
  • Сучасні системи кліматичної техніки дозволяють здійснювати кондиціонування та насичення повітря киснем одночасно в декількох житлових кімнатах.
  • Експлуатаційні характеристики кондиціонера відрізняються доступністю та простотою. За допомогою автоматичної системи досягається оптимальний режим роботи пристрою.
  • Робота кондиціонера відбувається в практично безшумному режимі з відсутністю сторонніх звуків і вібрації.
Детальніше