Кондиціонери та Covid-19 | Поширення коронавірісу | Чисте Повітря
вирус

Погода з кожним днем ​​стає тепліше, та багато хто задається питанням: чи безпечно включати кондиціонери, якщо навколо пандемія коронавірусу? А якщо так, то чи допоможе чистка та дезінфекція кондиціонера від СOVID-19 та від інших вірусів.

Коронавірус передається через кондиціонери?

Якщо розібратися, то так. Вченими доведено, що кондиціонери сприяють поширенню коронавірусу. Але самі по собі, вони не можуть бути джерелом вірусу.

Ковід передається тільки від людини до людини. Але варто розуміти, що якщо в приміщенні з працюючим кондиціонером знаходиться хвора людина, то є велика ймовірність збільшення зони зараження.

Циркуляція повітря сприяє переміщенню інфекції по приміщенню.

Наша компанія повністю підтримує всі заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19. І пропонує проводити планову чистку кондиціонерів частіше.
Наші фахівці радять чистити кондиціонер не менше 2 разів на рік для побутового використання та 4 рази на рік для громадського.

У період пандемії рекомендуємо збільшити частоту обслуговування кондиціонерів в два рази.

Якщо таке обслуговування кондиціонера не проводилося вчасно, то на фільтрах за зиму накопичується багато пилу, хвороботворних бактерій та мікроорганізмів. До того ж, спліт-система не розбавляє чистим повітрям приміщення. Після включення, все що накопичилося – викидається назовні.

Розберемося, чому кондиціонер є джерелом бактерій.

  1. У приміщення вірус може потрапити з відвідувачами, клієнтами, сусідами та навіть тваринами. Кондиціонери оперативно перемішують все повітря та забезпечать наявність вірусу в приміщенні.
  2. Віруси добре розмножуються та довго живуть у вологому середовищі. У дренажній ванні кондиціонера збирається конденсат, волога поширюється по трубках та магістралях.

Компанія «Чисте повітря» настійно рекомендує в умовах пандемії проводити чистку та дезінфекцію кондиціонера частіше звичайного. Це так само важливо, як і мити руки.

Детальніше