Кондиціонери чорного кольору | Чорний кондиціонер | Чисте повітря
кондиционер черного цвета

Напевно кожен замислювався про красивий та сучасний інтер’єр будинку. При виборі кондиціонера в будинок або квартиру необхідно враховувати особливості стилю. Ті, хто любить незвичайні інтер’єрні рішення, та готові відмовитися від звичайного білого, вибирають інші варіанти. На сьогодні існують:

– чорні кондиціонери;

– дизайнерські кондиціонери.

Чорний кондиціонер не несе ніяких додаткових функцій, і нічим не відрізняється від функціонала білого. Чорний кондиціонер ідеально вписується в будь-який інтер’єр і стане родзинкою квартири або будинку. Вибір стилю, екстравагантності, зниженого шуму і підвищеної потужності —  все це чорні кондиціонери.
Додаткові характеристики чорних кондиціонерів:

– ідеальне розташування в будь-якому куточку приміщення;
– помірна ціна;
– енергоощадні та економічні;
– невисоке навантаження на електромережу;
– висока продуктивність та простота у використанні.

Вибір на користь чорного кондиціонера — це вибір на користь нових нестандартних рішень та екстравагантності. Найвідоміші бренди, які випускають кондиціонери чорного кольору:

1. Шведська компанія Electrolux, з лінійкою «Air Gate».

Не спотворює пластиковий корпус, безпечна та проста в управлінні техніка з безліччю можливостей. Оснащений функцією іонізації, що дозволяє дихати безпечним повітрям в приміщенні. Використовується озонобезпечний фреон, який не шкодить навколишньому середовищу.

2. Hisense.

Лінійка чорних кондиціонерів виконана в глибокому чорному кольорі компактних розмірів. Відрізняється невисокою вартістю та прекрасним вибором на користь функціоналу. Оснащений іонізатором повітря та має трьохфільтрову систему очищення повітря.

3. Ballu.

Компактні блоки зі зручною панеллю керування. Є енергоекономічним, проводить чотирьохетапну фільтрацію повітря, і можливістю самостійно задати напрямок повітряних потоків. На режимі обігріву, здатний проводити обігрів при температурі до -15 градусів.

4. Mitsubishi Electric.

Відрізняється високою потужністю, має елегантний дизайн. Тихо працює, навіть на високих потужностях. Енергоефективний та довговічний, а також самостійно проводить діагностику та за допомогою сигналу, повідомляє про проблему. Володіє наноплатиновим фільтром, що позбавить приміщення від вірусів, бактерій та неприємних запахів.
Не потрібно забувати про те, що при виборі відповідної моделі необхідно знати, чи є кондиціонер інверторним. Адже інвертор робить кондиціонери економічними та малошумними. Також інвертор забезпечує:

– підтримання температури;
– довгий термін служби компресора;
– швидке охолодження або обігрів;
– надійність техніки;
– екологічність.

Чорні кондиціонери – це вибір для тих, хто втомився бачити побутову техніку виключно білого кольору. Для тих, хто хоче унікального інтер’єру та сучасного дизайну.

Детальніше