Поширені коди помилок кондиціонера Samsung та як їх вирішити
коды ошибок кондиционера

Коди помилок кондиціонера Samsung

Кондиціонери бренду Samsung мають систему самодіагностики, завдяки чому вони самі зчитують інформацію про стан пристрою та при появі порушень – повідомляють про це користувачеві. Повідомлення про помилку з’являється у вигляді звукового сигналу та світлового індикатора, а також певних комбінацій цифр та букв на дисплеї. Важливо знати коди помилок кондиціонера Самсунг, щоб зрозуміти, що саме сталося з пристроєм.

Коди помилок кондиціонерів Самсунг: значення

Як тільки система виявила несправність, вона повідомляє про це за допомогою спеціального коду, який з’являється на дисплеї. Якщо ви вперше стикаєтеся з подібним, то точно не знаєте, що означає та чи інша комбінація. Нижче в таблиці ми привели найбільш поширені коди помилок.

Код помилки Значення
E101 перевищено час з’єднання (1 хв)
E121 датчик температури внутрішнього повітря замкнений/обірваний
E122 датчик температури випаровувача замкнений/обірваний
E154 помилка вентилятора внутрішнього блока
E186 помилка MPI
E202 вийшов час з’єднання (1 хв)
E221 помилка датчика температури зовнішнього повітря
E237 помилка обмотки температурного датчика
E251 помилка температурного датчика
E416 перегрів
E440 operation condition secession Low
E441 operation condition secession High
E458 помилка вентилятора
E461 не запускаєтся компресор
E462 I_Trip error / PFC Over current
E464 перевантаження по струму силового модуля
E465 помилка компресора
E466 помилка по напрузі DC модуля плати
E467 помилка обертання компресора
E468 помилка датчика струму
E469 помилка датчика напруги DC-Link
E471 помилка OTP
E472 помилка перетину нуля змінної напруги
E473 компрессор заблоковано
E554 виток холодоагенту
E556 Capacity Miss-match

Зчитування помилок проводиться за допомогою пульта. Для цього натисніть кнопку check / перевірка / контроль. Код відобразиться на дисплеї. Назва самої кнопки залежить від конкретної моделі кондиціонера – докладний опис дій можна знайти в інструкції до вашого приладу.

Як рахувати код помилки кондиціонера

Якщо блимають всі індикатори – це помилка EEPROM (внутрішня енергозалежна пам’ять). У разі виявлення системою більше однієї помилки, спочатку відображається та несправність, яка має найбільший пріоритет.

Легше сприймати інформацію, якщо знати, що код помилки, який починається на F-1, F-2, F-3, F-4, F-5, F-6, F-7 і т.д., говорить про те , що проблема криється в передачі сигналу, температурних датчиках, платі управління. Може говорити це і про замикання. Якщо код помилки починається зі значень Е-1, Е-2, Е-3, Е-4, Е-5, Е-6 і т.д., це говорить про більш широкий діапазон проблем: від відсутності сигналу на запуск до критичних струмових характеристик.

Що робити, якщо кондиціонер показує помилку?

Якщо пристрій показує помилку, в більшості випадків для її усунення доведеться викликати майстра. Тільки фахівець має необхідні навички для того, щоб визначити особливості несправності і оперативно усунути її.

Кондиціонер краще вимкнути, від’єднати від мережі електроживлення до приїзду майстра. Самостійно ремонтувати пристрій не рекомендується, адже кожна модель має свої особливості, в яких розбирається тільки фахівець. Не намагайтеся виконати складний ремонт самостійно, щоб не завдати ще більшої шкоди техніці.

Детальніше