Дефлектор для кондиціонера | Відбивач | Чисте повітря
дефлектор

Невідповідний напрямок потоку повітря — це одвічна проблема власників кондиціонерів. Людина, що знаходиться під пристроєм, постійно обдувається холодним повітрям, а люди, котрі стояли трохи віддалік, навпаки, не відчувають ніякої прохолоди. У такій ситуації на допомогу прийде екран-відбивач для кондиціонера, про який і піде мова нижче.

Що таке дефлектор і як він працює?

Дефлектор або екран-відбивач — це аксесуар, який кріпиться до кондиціонера для зміни напрямку потоку повітря, що виходить з пристрою. Як правило, відбивач проводиться з пластмаси або іншого схожого матеріалу і кріпиться паралельно підлозі прямо під кондиціонер. Дефлектор блокує потік охолодженого повітря прямо вниз з кондиціонера і перенаправляє його в сторону. Звідси і назва «екран-відбивач» — аксесуар буквально відбиває повітряні потоки.

Види дефлекторів

Для різних видів кондиціонерів існують різні по конструкції відбивачі. Дефлектор для стельового (касетного) кондиціонера дозволяє направити потік повітря на всі чотири сторони, не даючи при цьому йому дути прямо на людей, що стоять під пристроєм. А ось відбивачі для настінних кондиціонерів передбачають подачу повітря тільки в одну сторону. Варто зауважити, що для настінних кондиціонерів існують в продажі дефлектори двох видів — з регулюванням кута напряму повітряного потоку та без цієї функції. За додатковий функціонал, само собою, доведеться доплатити, але за свої гроші власник настінного кондиціонера отримає можливість встановлювати для охолоджених повітряних потоків такий кут, який зручний особисто йому.

экран для кондиционера
Ціни

До слова про гроші, наскільки ж доведеться розщедритися заради такого корисного в побуті предмета? Як вже було сказано вище, в цьому питанні роль відіграють можливості конкретного відбивача. Крім цього, на ціну будуть впливати матеріал, з якого дефлектор зроблений, а також розмір. Найдоступніші варіанти можна знайти менш, ніж за 1000 грн., а ось за дорогі моделі з регулюванням кута нахилу доведеться викласти кілька тисяч. Втім, якщо бюджет обмежений, то змайструвати відбивач можна і своїми руками, використовуючи для цього звичайний картон та скотч або ізоляційну стрічку. Однак очевидно, що такий аксесуар буде поступатися своїм заводським побратимам.

Висновок

Дефлектор дозволяє направити охолоджене повітря в потрібному напрямку, рівномірно розподілити його по приміщенню та не дати застудитися людині, що знаходиться прямо під жалюзі кондиціонера. З огляду на те, що більшість власників кондиціонерів стикається з однією з цих проблем або навіть всіма відразу, екран-відбивач буде відмінним вкладенням грошей та позбавить від зайвого головного болю.

Детальніше