Чистка кондиціонера парогенератором | Чисте повітря
чистка кондиціонера парогенератором

Частка вашого кондиціонера може здатися непотрібним та складним завданням. Зрештою, поки він може підтримувати прохолодну температуру у вашому будинку, навіщо турбуватися, чи не так? Неправильно. Регулярне чищення кондиціонера економить гроші, зберігає ваше здоров’я та вашої родини.

Навіщо потрібна чистка кондиціонера

У навколишньому повітрі міститься величезна кількість бактерій, вірусів, спор грибків, які шкідливі для людини. Разом з потоком всмоктуваного повітря, вони потрапляють у фільтр та накопичуються в кондиціонері.

Фільтраційна система в кондиціонері служить для затримки шкідливих елементів, але не знищує їх. Якщо грибків або бактерій накопичиться надто багато, цілком імовірний повітряний бактеріальний спалах. Краще цього не допускати та регулярно викликати фахівців для антибактеріальної чистки.

Чистка кондиціонера паром

Введення перегрітої пари з низьким вмістом вологи в теплообмінник кондиціонера, дренажну ванну і дренажну систему кондиціонера, допоможе усунути запахи, пилових кліщів, алергени, мікроби та повітряні віруси.

Незалежно від розміру та типу кондиціонера, чистка парогенератором — кращий спосіб забезпечити відмінну стерильність. Звичайне миття сіток в кондиціонері прибирає всього 50% забруднень, тоді як пара проникає всюди.

Чищення найважливіші деталей — теплообмінника внутрішнього блоку, піддону для конденсату, турбіни внутрішнього блоку, дренажної система кондиціонера — має містити, крім обробки спеціальною хімією, ще й оброблення паром під високим тиском. Оскільки пар має високу температуру, така обробка дасть повну стерилізацію компонентів.

Ще одна дуже важлива перевага — це сам процес продувки. Наша компанія використовує найпотужніші парогенератори «Karcher», вони видають температуру пара в 160 градусів і до трьох атмосфер тиску. Будь-який пил та бруд просто видувається із тенів кондиціонера. Під час продування дренажу він стає стерильно чистим.

Компанія “Чисте повітря” пропонує якісну чистку кондиціонерів паром в Києві. Кожна деталь внутрішнього блоку буде оброблена, вичищена та продезінфікована. Наші фахівці швидко визначать рівень забруднення і проведуть чистку фільтрів парогенератором або за вашим бажанням замінять його на новий.

Детальніше