Чистка кондиціонера парогенератором | Чистый воздух
чистка кондиціонера парогенератором

Чистка кондиціонера парогенератором

Частка вашого кондиціонера може здатися непотрібним та складним завданням. Зрештою, поки він може підтримувати прохолодну температуру у вашому будинку, навіщо турбуватися, чи не так? Неправильно! Регулярне чищення кондиціонера економить гроші, зберігає ваше здоров’я та вашої родини.

Навіщо потрібна чистка кондиціонера

У навколишньому повітрі міститься величезна кількість бактерій, спор грибків та найпростіших, які шкідливі для людини. Разом з потоком всмоктуваного повітря, вони потрапляють у фільтр, а потім накопичуються в кондиціонері.

Деякі можуть подумати, що фільтр для цього й існує — але фільтрувальна система в кондиціонері служить для затримки шкідливих елементів, а не для їх знищення. Якщо їх грибків або бактерій накопичиться надто багато, цілком імовірний повітряний бактеріальний спалах. Краще цього не допустити та регулярно викликати фахівців для серйозної чистки.

Чистка кондиціонера паром

Введення перегрітої пари з низьким вмістом вологи в теплообмінник кондиціонера, дренажну ванну і дренажну систему кондиціонера, допоможе усунути запахи, пилових кліщів, алергени, мікроби та повітряні віруси.

Незалежно від того, чи є пристрій невеликим, великим, переносним або віконним кондиціонером, чистка кондиціонера парогенератором — кращий спосіб забезпечити відмінну стерильність. Звичайне миття сіток в кондиціонері прибирає всього 50% забруднень, тоді як пара проникає всюди.

При чищенні найважливіші деталі — теплообмінник внутрішнього блоку, ванночка для конденсату, турбіна внутрішнього блоку, дренажна система кондиціонера — крім обробки спеціальною хімією, повинні бути оброблені паром під високим тиском. Оскільки пар має високу температуру, така обробка дасть повну стерилізацію компонентів.

Ще одна дуже важлива перевага — це сам процес продувки. Наша компанія використовує найпотужніші парогенератори «Karcher», вони видають температуру пара в 160 градусів і до трьох атмосфер тиску. Будь-який пил та бруд просто видувається із тенів кондиціонера. Під час продування дренажу він стає стерильно чистим.

Компанія Чисте повітря пропонує якісну чистку кондиціонерів паром в Києві. Кожна деталь внутрішнього блоку буде схильна до термічної обробки, вичищена та продезінфікована. Наші фахівці швидко визначать рівень забруднення і проведуть чистку фільтра парогенератором або за вашим бажанням замінять його на новий.

Детальніше