

Антибактеріальні фільтри для кондиціонера можна виготовити самостійно, вони допоможуть уберегти вас від вірусів бактерій і грибків, що знаходяться в повітрі.
Зараз дуже складна епідеміологічна ситуація в країні та, на жаль, з кожним днем погіршується. Пандемія коронавірусу поширюється по світу. Ми хочемо просто поділиться як можна самому виготовити антибактеріальні фільтри та встановити їх в кондиціонер.
Ви запитаєте навіщо?
Кондиціонер — це пристрій який охолоджує або нагріває повітря, але всі забувають, що він ще і фільтрує повітря. А як ви знаєте — грибки, бактерії та віруси знаходяться в повітрі.
Ми пропонуємо використовувати ваш кондиціонер як ефективний противірусний фільтр.
Мало того, якщо кондиціонер використовувати в режимі «вентиляції» (такий режим є в кожної моделі кондиціонера), то він споживає електроенергії менше ніж лампочка.
Як це зробити?
Багато антибактеріальних фільтрів, які продаються просочені спеціальними розчинами, які довго зберігають властивості (наприклад катехін, 3D тощо), на жаль, вартість такого фільтра близько 200 грн. Термін використання до 1 місяця. Виробник Китай. Характеристики фільтру прописані сумнівно.
По суті, для відтворення даного фільтру потрібен шматок фільтрувальної матерії. (Ми беремо фільтрувальну матерію для вентиляції) можна використовувати матерію з під медичної маски, марлю, просто тканину. Важливо щоб вона пропускала повітря.
Дана смужка повинна бути від 3-5 см в ширину і 20-25 см в довжину, це дуже важливо і зараз розповім чому. Є таке поняття як «витрата повітря» — це та кількість повітря, яку кондиціонер може прогнати через себе за одну годину (в дев’ятці це приблизно 450-500м2 / год) беремо середню кімнату 4 * 5 * 2,7 = 54м3 разом ми маємо, що кондиціонер проганяє десять разів на годину об’єм повітря знаходиться в кімнаті.
Смужка повинна бути 10% від загальної площі теплообмінника. Тим самим ми не порушуємо робочі функції кондиціонера. В жодному разі не можна закривати повністю фільтрувальну тканину, порушиться теплообмін в кондиціонері, можливий перегрів компресора кондиціонера і ви ризикуєте зіпсувати прилад.
Встановлюємо додатковий фільтрувальний елемент і шляхом нехитрих обчислень ми розуміємо що протягом години кондиціонер відфільтрує весь об’єм повітря, що знаходиться в кімнаті.
Все що вам потрібно — це шматочок фільтрувальної тканини та септик. Даним фільтром користуюся я сам і вам рекомендую. Так само рекомендую регулярно провітрювати приміщення. Не зважаючи на те, що септичні засоби «нешкідливі» для вашого здоров’я, все одно залишається легкий хімічний (спиртовий) запах, і так кондиціонер — це пристрій, який охолоджує, нагріває, фільтрує повітря, але він не змінює його склад. Ми дихаємо цим повітрям і як вчили нас в школі «вдихаємо кисень — видихаємо вуглекислий газ» і для того щоб нам жилося комфортно повітря повинно бути чистим і свіжим. Ми його повинні чистити та оновлювати.
Ми не намагаємося вам щось продати, ми намагаємося вам просто допомогти. Якщо ваш кондиціонер потребує чищення, ми можемо почистити його, вартість такої чистки 450 гривень. Якщо пенсіонер, інвалід і тощо, ми зробимо вам знижку. В цьому випадку ми безкоштовно встановимо додаткові фільтри.
Якщо у вас немає грошей, наші фахівці вас проконсультують, як витягти та помити сіточки в кондиціонері (той мінімум, який просто необхідний) виготовити та встановити фільтр тонкого очищення.
Ми бажаємо здоров’я вам і вашим близьким. Бережіть себе!
Детальніше