Антибактеріальна чистка кондиціонера | Чистый воздух
антибактериальная обработка кондиционера

Антибактеріальна чистка кондиціонера

Це комплекс заходів, які проводяться для повного очищення та знезараження кондиціонера. Коротко опишемо основні процеси з очищення кондиціонера.

1. Пропарювання внутрішнього блоку

Чистка кондиціонера парогенератором — це дуже важлива процедура антибактеріального очищення. Пар під високим тиском прочищає теплообмінник, вбиваючи все шкідливі мікроорганізми, бактерії, грибки та віруси. Також ретельно пропарюється вся дренажна система, знищуючи всю цвіль. Висока температура пара вбиває більшість небезпечних мікроорганізмів.

2. Антибактеріальна обробка кондиціонера

Дуже важливий етап в чищенні кондиціонера. Після обробки парою, хімія проникає у всі важкодоступні місця кондиціонера, вбиваючи всіх мікробів. Мало того, вона створює так званий захисний шар та якийсь час ваш кондиціонер буде чистий і на ньому не будуть утворюватися мікроби. Дуже важливо, що антисептик для кондиціонера абсолютно нешкідливий, сертифікований та абсолютно не протипоказаний для людини. А після обробки кондиціонера з’являється приємний свіжий аромат.

химия для кондиционера

3. Хімія для видалення цвілі з кондиціонера

Це сильна високо лужна хімія застосовується для чищення дренажного піддона та дренажної системи кондиціонера. Вона просто розчиняє цвіль, залишаючи ідеально чистий дренажний лоток. Оскільки ця хімія токсична, то залишки хімії після чистки змиваються водою та викидаються через дренажний отвір.

4. Прочищення турбіни кондиціонера.

Турбіна кондиціонера чиститься в три етапи:

На першому етапі видаляється механічним способом весь пиловий шар.

Це дуже важливий процес, а якщо подати туди пар або обробити хімією, то весь цей шар перетворюється в бруд та намертво прикипає до лопат кондиціонера. Змити його можна тільки, коли зніметься турбіна.

Другий етап — очищення парогенератором.

Весь пил, бруд просто видувається з лопатей кондиціонера.

Третій етап — обробка турбіни хімією.

Після обробки парогенератором лопати турбіни вологі, до них прекрасно пристає хімія. Ретельно опрацювавши турбіну хімією, основні етапи чистки кондиціонера можна вважати завершеними.

У цій статті ми описували весь комплекс чищення кондиціонера. (Чищення фільтрів, чистка зовнішнього блоку, чищення корпусу тощо. Ми описали ті важливі процеси, які приховані зазвичай від очей клієнта).
Ще більше інформації Ви знайдете на нашому сайті в розділі “Чистка кондиціонерів”

Компанія «Чисте повітря» завжди готова прийти до вас на допомогу.
Звертаючись до нас ви отримуєте якісний сервіс за низькою ціною!
Телефонуйте!

Детальніше