Кондиціонер з іонізацією повітря| Очистіть свій простір
кондиционер с ионизатором

Свіже повітря – це не розкіш, а обов’язковий елемент нормального функціонування організму людини. Значення цього фактора постійно зростає. Та особливо важливо робити все необхідне для створення комфортних умов перебування в приміщеннях.

Чому приділяється так багато уваги збереженню свіжості повітря?

Якщо порахувати, скільки ми перебуваємо поза приміщеннями, то виявиться, що цей час в переважній більшості випадків можна розділити на кілька найбільш значущих відрізків:

  1. Дорога на роботу;
  2. Дорога з роботи;
  3. Відвідування одного або декількох магазинів;
  4. Невелика прогулянка з дитиною або домашньою твариною.

Все інше враховувати не варто – скільки, наприклад, витрачається на винос сміття? А зі згаданих вище пунктів кожен займе не більше півтори години. Тобто, максимум 6 годин на добу середній житель знаходиться на вулиці, і три чверті часу, що залишився змушений дихати тим повітрям, яке заповнює простір квартири, робоче приміщення та торгові зали магазинів.

Навіщо потрібна іонізація повітря?

Серед способів очищення повітря в приміщенні – це найбільш ефективний метод. Іонізація молекул повітря використовується для насичення негативними іонами (аніонами), присутність яких дуже бажано по ряду причин:

  1. Вони позитивно впливають на здоров’я, особливо при захворюваннях верхніх дихальних шляхів та легенів;
  2. Підвищують рівень очищення повітря від забруднень – дим, дрібний пил, пилові кліщі, мікроскопічні частинки шкіри та навіть хвороботворні мікроорганізми постійно переміщаються з повітряними потоками;
  3. Покращують психологічний стан людини – аніони нейтралізують запахи, створюючи відчуття свіжості навіть у самому тісному приміщенні.

Наситити повітря негативними іонами можна за допомогою окремого іонізатора, початкова ціна якого буде не менше 300 гривень. І це при найскромніших показниках ефективності. Такий іонізатор не має вентилятора, і значить, не може швидко наситити атмосферу.

Навпаки, ефект роботи кондиціонера з функцією іонізації максимальний. Продуктивність системи вентиляції заздалегідь розрахована на певний обсяг приміщення. Тобто, все повітря, що проходить через фільтр, охолоджується (або нагрівається, в залежності від пори року), очищається та одночасно насичується аніонами. І що примітно, наявність цього бонусу практично не впливає на вартість кондиціонера, або ж різниця гранично мала.

Детальніше