Коли треба дозаправлення кондиціонера | Чисте Повітря
Дозаправка кондиціонера

Щоб охолодити повітря, що надходить, вашому кондиціонеру необхідний холодоагент. Занадто мала кількість холодоагенту призводить до того, що ваш кондиціонер подає тепле або навіть гаряче повітря. В цьому випадку потрібно дозаправлення фреоном або його повна заміна, яку краще всього довірити фахівцям.

Коли потрібна заправка фреону в кондиціонер?

Витоки найчастіше викликані саме пошкодженням або зносом компонентів системи. У деяких випадках пристрій було погано виготовлено або допущені помилки в монтажі. Якщо ваш пристрій є новим або майже новим, ви маєте право вимагати заміни — однак якщо системі 8-12 років, витоку більш ніж вірогідні.

Існує кілька причин, за якими потрібно буде проводити дозаправлення фреоном вашого кондиціонера. Ось основні з них:

  • занадто довгий термін служби обладнання — фреон випарувався відповідно до заводських норм виробників;
  • тріщини в вальцювальних з’єднаннях, кранах або магістралі — пошкодження можуть виникнути через неправильний монтаж, знос, екстремальні режими роботи або перевантаження — і фреон почне виходити;

Низький вміст холодоагенту є однією з основних причин замерзлих випарників. Холодоагент проходить через змійовики, і якщо не вистачає фреону для поглинання тепла, змійовики будуть набагато холодніші, ніж зазвичай. Це дає зайве навантаження на метал і призводить до їх деформації. Що, у свою чергу, може привести до тріщин.

Як визначити, що в кондиціонері мало фреону:

  • кондиціонер починає погано холодити;
  • з кондиціонера капає вода;
  • обмерзають гайки на зовнішньому блоці кондиціонера.

Слід пам’ятати, що низька кількість фреону може привести до зайвого навантаження на компресор кондиціонера і його швидкого зламання. Якщо ви вирішили дозаправити кондиціонер самостійно, потрібно знати, що додавати фреон слід по масі, а не по тиску.

Компанія “Чисте Повітря” пропонує якісну заправку кондиціонерів в Києві.

Наші фахівці швидко визначать причини витоку і зроблять заміну елементів або дозаправлення обладнання фреоном.

Детальніше