Коди помилок кондиціонера Samsung | Чистый воздух
коды ошибок кондиционера

Коди помилок кондиціонера Samsung

Кондиціонери бренду Samsung мають систему самодіагностики, завдяки чому вони самі зчитують інформацію про стан пристрою та при появі порушень – повідомляють про це користувачеві. Повідомлення про помилку з’являється у вигляді звукового сигналу та світлового індикатора, а також певних комбінацій цифр та букв на дисплеї. Важливо знати коди помилок кондиціонера Самсунг, щоб зрозуміти, що саме сталося з пристроєм.

Коди помилок кондиціонерів Самсунг: значення

Як тільки система виявила несправність, вона повідомляє про це за допомогою спеціального коду, який з’являється на дисплеї. Якщо ви вперше стикаєтеся з подібним, то точно не знаєте, що означає та чи інша комбінація. Нижче в таблиці ми привели найбільш поширені коди помилок.

Код помилкиЗначення
E464перенавантаження по струму силового модуля
E461не запускаєтся компресор
E554витік фреон
E472помилка перетину нуля змінної напруги
E556Capacity Miss-match
E121датчик температури внутрішнього повітря замкнений/обірваний
E122датчик температури випаровувача замкнений/обірваний
E154помилка вентилятора внутрішнього блока
E101перевищено час з’єднання (1 хв)
E186помилка MPI
E554виток холодоагенту
E472помилка перетину нуля змінної напруги
E556Capacity Miss-match
E473компрессор заблоковано
E466помилка по напрузі DC модуля плати
E221помилка датчика температури зовнішнього повітря
E416перенагрів
E251помилка температурного датчика
E468помилка датчика струму
E465помилка компресора
E237помилка обмотки температурного датчика
E202вийшов час з’єднання (1 хв)
E458помилка вентилятора
E471помилка OTP
E467помилка обертання компресора
E440operation condition secession Low
E441operation condition secession High
E469помилка датчика напруги DC-Link
E462I_Trip error / PFC Over current

Зчитування помилок проводиться за допомогою пульта. Для цього натисніть кнопку check / перевірка / контроль. Код відобразиться на дисплеї. Назва самої кнопки залежить від конкретної моделі кондиціонера – докладний опис дій можна знайти в інструкції.

Як рахувати код помилки кондиціонера

Якщо блимають всі індикатори – це помилка EEPROM (внутрішня енергозалежна пам’ять. У разі виявлення системою більше однієї помилки, спочатку відображається та несправність, яка має найбільший пріоритет.

Легше сприймати інформацію, якщо знати, що код помилки, який починається на F-1, F-2, F-3, F-4, F-5, F-6, F-7 і т.д., говорить про те , що проблема криється в передачі сигналу, температурних датчиках, платі управління. Може говорити це і про замиканні. Якщо код помилки починається зі значень Е-1, Е-2, Е-3, Е-4, Е-5, Е-6 і т.д., це говорить про більш широкому діапазоні проблем: від відсутності сигналу на запуск до критичних струмових характеристик.

Що робити, якщо кондиціонер показує помилку?

Якщо пристрій показує помилку, в більшості випадків для її усунення доведеться викликати майстра. Тільки фахівець має необхідні навички для того, щоб визначити особливості несправності і оперативно усунути її. Зі свого боку, ви можете тільки перевірити цілісність проводів і правильність самого підключення.

Кондиціонер краще вимкнути, від’єднати від мережі електроживлення до приїзду майстра. Самостійно ремонтувати пристрій не рекомендується, адже кожна модель має свої особливості, в яких розбирається тільки фахівець. Не намагайтеся виконати складний ремонт самостійно, щоб не завдати ще більшої шкоди техніці.

Детальніше