Обслуговування кондиціонерів в Київській області | Чистый воздух
Обслуговування кондиціонерів в Київській області

Компанія «Чисте повітря» вже давно працює в сфері обслуговування кліматичної техніки по Києву та Київській області. Ми «заточені» під побутові (домашні) кондиціонери та під напівпромислову техніку. Ми працюємо як з приватними клієнтами так і з великими організаціями.

Як приклад, ми можемо привести таке підприємство як «Київгума», «Екмі колор» та інші. Працюючи з такими великими підприємствами, ми налагодили час реагування сервісних бригад – 6 годин з моменту надходження заявки. Так само, з травня по серпень місяць у нас працює одна нічна сервісна бригада. До того ж, великий запас підмінного обладнання, що дозволяє усунути практично будь-яку несправність, пов’язану з кондиціонерами.

Форма оплати будь-яка – готівковий, безготівковий розрахунок.

Відносно корпоративних клієнтів діє програма лояльності – чим більше кондиціонерів, тим нижче вартість обслуговування.

Що стосується приватних замовників, час сервісного обслуговування проводиться з гарантією на виконані роботи. Мало того, в разі будь-якої проблеми з вашим кондиціонером, ми зобов’язуємося приїхати протягом 12 годин та усунути її.

Всі майстри пройшли навчання та мають не тільки розряд «майстер по встановленню та обслуговуванню кондиціонерів», а і всі допуски з висотних робіт, електробезпеки і т.д.

Обслуговування кондиціонерів в містах Київської області

Ми працюємо у всіх містах супутниках – Бровари, Бориспіль, Васильків, Вишгород, Буча, Ірпінь, Гостомель, Вишневе, Боярка, Козин, Українка, Обухів. Ми охоплюємо 30-ти кілометрову зону від межі міста Києва.

В незалежності від типу (сплити, касетні, канальні кондиціонери …) торгової марки (daikin, fujitsu, general, gree, hitachi, lg, mitsubishi і багато інших) ми можемо обслужити будь-який кондиціонер.

Працюючи з нами, Ви отримуєте надійних партнерів, які Вас не підведуть навіть у найспекотніші часи!