Ремонт кондиціонера | Чистый воздух

Якщо під час періоду спеки відбувається збій в роботі кондиціонування, це не тільки викликає дискомфорт, а й негативно відбивається на роботі співробітників в офісі або на підприємстві. В цьому випадку вам може знадобитися діагностика і ремонт кондиціонера.

 

Коли може знадобитися ремонт кондиціонера?

Збої в системі кондиціонування найчастіше трапляються саме влітку, коли обладнання піддається найбільшому навантаженню. Якщо ваш кондиціонер раптово перестав працювати, рекомендується виконати такий порядок дій:

  1. Переконайтеся, що він отримує енергію від електричної панелі.
  2. Скиньте вимикачі (автомати) і перезавантажте устаткування.
  3. Перевірте налаштування режимів роботи.

Якщо ви все перевірили та побачили, що проблема криється глибше, наприклад, в поломці термостата або конденсатора, потрібно викликати майстра і провести серйозний ремонт кондиціонера.

 

Капає вода з кондиціонера

Якщо у вас капає вода з кондиціонера, це означає, що дренажна система несправна. Дренаж може порушитися через такі причини:

  • внутрішній блок кондиціонера встановлений не за рівнем;
  • тріщина в пластиковому піддоні внутрішнього блоку;
  • дренажна трубка і піддон з’єднані негерметично;
  • засмічено дренажний отвір.
  • обмерзання внутрішнього теплообмінника в наслідок недостатньої кількості фреону.
  • утворення криги на кінці дренажної трубки, виведеної на вулицю в зимовий період.

 

Витік холодоагенту

Витік холодоагенту внаслідок пробою фреонової магістралі є однією з найбільш поширених поломок. Це відбувається через неправильні режимів роботи, перевантажень і механічних пошкоджень фреонових магістралей.

Іншою проблемою є тимчасовий знос вальцювальних з’єднань в місцях з’єднання міжблочних трубок. При цьому відбувається витік, і фреон починає швидко просочуватися назовні. А так як фреон це емульсія хладогенту і масла, а компресор кондиціонера це пристрій який без масла працювати може недовго. Що може привести до заміни самого кондиціонера.

 

Замовити ремонт кондиціонера в Києві

Компанія Чисте повітря надає швидкий і якісний ремонт кондиціонерів в Києві. Наші фахівці готові вам допомогти в будь-який день тижня – вони швидко прибудуть на об’єкт і оперативно полагодять ваше охолоджуюче обладнання.

Ми працюємо по місту і області в режимі 24/7 і обслуговуємо системи будь-якої складності.
Компанія Чисте повітря – з нами легко дихати!